خانه / ویژه محصولات و فعالیت‌های شرکت اشراق رایانه / ویژگی‌های قابل افزودن به نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار
ویژگی های افزودنی به نرم افزار حسابداری طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار

ویژگی‌های قابل افزودن به نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار دارای ویژگی‌های متعددی‌ست که در چارچوب اولیه برنامه وجود نداشته و ممکن است شما به آنها نیاز داشته باشید. با توجه به اینکه هدف ما به‌روزبودن و استفاده از تمامی فن‌آوری‌های نوین است، بنابراین ممکن است که ویژگی‌های نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار در مقاطع زمانی مختلف بیشتر شود. ویژگی‌های فعلی نگارش ۸ مسبح تمام عیار به شرح زیر است :

 

همانطور که در فهرست دیده می‌شود، تعداد ویژگی‌های نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار واقعا زیاد است و قاعدتا یک مغازه و یک موسسه که کار طلافروشی یا طلاسازی یا مخراجکاری یا بنکداری طلا و جواهر را انجام می‌دهد، به همه این ویژگی‌های مسبح تمام عیار احتیاج ندارد. ما ضمن جداسازی این امکانات از ساختار اولیه برنامه، آنها را فقط برای مشتریانی تعبیه می‌کنیم که به آنها نیاز داشته باشند. هر یک از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار دارای قیمتی جدا از قیمت پایه برنامه مسبح بوده و البته واقعا ارزان  و به صرفه‌ هستند.

همچنین کادر فنی شرکت اشراق رایانه همیشه در حال پیگیری وضعیت و ساختار نرم افزار حسابداری طلا و جواهر است و اگر هر یک از مشتریان، نیازی داشته باشند و حتی قصد توسعه یا شخصی‌سازی یکی از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار را داشته باشند، سفارشات دریافتی از این عزیزان در زمان مقتضی انجام شده و با هزینه مناسب در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

 

چک کنید

بهترین نرم افزار حسابداری طلا فروشی با نام مسبح تمام عیار

بهترین نرم افزار حسابداری طلا فروشی یا طلا سازی را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین نرم افزار حسابداری طلا کدام برنامه است؟ این سوالی‌ست که قاعدتا در ذهن بسیاری از …