نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

ساختار نوین نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار (اطلاعیه ۴)

اطلاعیه شماره ۴ پشتیبانی آنلاین مسبح ماندگار مورخ ۲۶ آذر ۱۴۰۱

با سلام و احترام

در ادامه‌ی تقویت مسبح ۱۱، این برنامه تحت ورژن‌های جدید embarcadero و تحت کمپایلر جدید این شرکت، پالایش و عیب‌یابی شد. همه‌ی کامپوننت‌های مورد استفاده به‌روز شده و با استانداردهای روز مایکروسافت و امبارکدرو مطابقت پیدا کردند.

همچنین برنامه از حالت ۳۲ یبتی خارج شده و به پلتفرم جدید ۶۴ بیتی ارتقاء یافت. وقتی ویندوز ۶۴ بیتی و برنامه هم ۶۴ بیتی باشد، فراخوانی برنامه دقیق‌تر و سرعت اجرای آن کمی بهتر خواهد شد. مهمترین عملکرد در بخش مدیریت حافظه اتفاق می‌افتد و محدودیت دسترسی به حافظه از بین خواهد رفت.

در نگارش‌های پیشین برای گزارشات و فایل‌های کوچک از sql server compact edition استفاده می‌کردیم اما در نگارش جدید از SQLite و دیتابیس مخصوص هر کلاینت برای فایل‌های کوچک و تنظیم گزارشات استفاده می‌شود. این امر سرعت را بهتر کرده و باعث می‌شود با خطای کمتری مواجه شویم. درایور مخصوص SQLite روی همه‌ی سیستم‌های ۶۴ بیتی وجود دارد با اینحال ما آخرین ورژن آن را هنگام نصب برنامه بر روی کامپیوتر شما نصب می‌کنیم.

در قسمت sql server options راه جدیدی برای اتصال به sql sqrver به راه‌های قبلی اضافه شده است. این راه Direct TDS نام دارد و احتیاج به هیچ درایور یا پرووایدری نداشته و مستقیما از قابلیت‌های ویندوز استفاده می‌کند.

جداول و فهرست‌ها با themes جدیدی ارایه شده‌اند که با محیط ویندوز هماهنگ‌ترند اما امکان بازگشت به حالت‌های پیشین از طریق تنظیمات سیستم یا تنظیمات سلیقه‌ای وجود دارد. گزینه‌های تغییر در بخش تنظیمات منحصربه‌فرد قرار داده شده‌اند.

فهرست