نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

تنظیمات فنی جدید نرم‌افزار طلا و جواهر مسبح ماندگار (اطلاعیه ۳)

اطلاعیه شماره ۳ پشتیبانی آنلاین مسبح ماندگار مورخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

با سلام و احترام

برای ارایه‌ی خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی، این برنامه مجهز به providerهای جدیدی شد که ضمن برقراری ارتباط سنجیده‌تر و سریع‌تر با سرور و پایگاه داده، با استانداردهای روز مایکروسافت هماهنگ هستند. در آپدیت جدید برنامه (ورژن ۱۱.۱۴۰۱.۱۶۲۷.۱۱) دو تامین‌کننده‌ی جدید به‌ نام‌های msoledbsql و sql native client 11 به تامین‌کننده‌های موجود افزوده و امکان آن فراهم شد تا از طریق setup برنامه، نسخه ۱۸.۶.۴ مربوط به پرووایدر مهم msoledbsql بر روی سیستم شما نصب شود.

همچنین پرووایدر sql server compact نیز به نسخه‌ی ۴.۰ sp1 ارتقا یافت که درایورهای مربوط به این تامین‌کننده‌ی گزارشات داخلی نیز هنگام نصب برنامه برروی کامپیوتر شما قرار خواهد گرفت. درصورتی که هنگام نصب برنامه به هر دلیلی این درایورها بر روی سیستم شما نصب نشد، می‌توانید از طریق فایل‌های موجود در دایرکتوری Tools در محل نصب برنامه، اقدام به نصب دستی آنها کنید.

از آنجایی‌که برای هر یک از کانکشن‌های شبکه و vps بخش جداگانه‌ای به نام port افزوده شده است، بهتر است مشخصات ارتباط را از طریق صفحه‌ی سال‌های مالی مجددا تنظیم کنید.

برای مشتریان محترمی که از شبکه استفاده می‌کنند ذکر این نکته مهم است که استانداردسازی پرووایدرها به تنهایی نمی‌تواند خطاهای یک شبکه‌ی ناهماهنگ یا ناپایدار را برطرف کند. خیلی مهم است که سرور و کلاینت‌ها هماهنگ باشند. هماهنگی نرم‌افزاری مثل قوی‌بودن سخت‌افزاری مهم است. مثلا در استانداردهای شبکه‌های کم‌خطا ذکر شده که همه‌ی آنها از یک ورژن .Net Framework و یک ورژن TLS استفاده می‌کنند. کلاینت‌ها از سرور، چه در نرم‌افزار و چه در سخت‌افزار قوی‌تر نیستند. فایروال‌ها به‌خوبی تنظیم شده‌اند و تجهیزات سخت‌افزاری مربوط به شبکه به‌صورتی کاملا منظم کار می‌کنند.

برای شما و خودمان روزهایی خوب و بی‌دردسر، همراه با پیشرفت و موفقیت در کار و زندگی آرزو می‌کنیم.

فهرست