نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

ورِژن جدید برنامه مسبح ماندگار با شماره ۱۱.۱۴۰۲.۱۱۱۴.۱۶ ساخته شد

در ورژن جدید نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار (۱۱.۱۴۰۲.۱۱۱۴.۱۶)، ضمن رفع اشکالات دریافتی از کاربران محترم، چندین آیتم جدید به برنامه اضافه شد.

  • دفتر تجمیع فروش دوره‌های مالی. از طریق این فرایند که در بخش گزارشات قرار داده شده است می‌توان فروش‌های دوره‌های مالی مختلف را فراخوانی کرده و گزارش‌های متنوعی به‌صورت فهرستی یا تفکیکی از آنها به دست آورد. صفحه گزارش در چهار بخش همانند فهرست فاکتورهای فروش است اما تفکیکات متنوع بوده و گزارشات پرکاربردی را دراختیار شما قرار می‌دهد.
  • نوشتن برنامه‌ای جانبی برای اینکه مجبور نباشید دوره‌های مالی پیشین را در لیست ابتدای ورود قرار دهید. از طریق این برنامه که رایگان نیست امکان بازیابی اطلاعات در محیطی دیگر و فراخوانی دوره‌ها در برنامه مسبح، در هر جایی که امکان رجوع به دوره‌های مالی پیشین وجود داشت و همینطور در گزارش تجمیعی فوق برقرار شده است.
  • هر آنچه در بخش بابت در پرداخت هزینه و دریافت درآمد وارد می‌کنید در شرح آن عنوان هزینه یا درآمد در دفاتر هزینه و درآمد آورده می‌شود.
  • افزودن آخرین فی پرداختی به شخصی که مورد معامله است در جدول فی‌ها در فرایندهای پرداخت و فروش.
  • افزودن منوی قیمت‌ها براساس انواع فی‌های وارده‌ای که از یک کالا داشته‌اید و نیز آخرین فی دریافتی از شخصی که مورد معامله است در فرایندهای خرید و دریافت.
  • افزودن امکانی برای اینکه هنگام بازیابی کلیشه‌های جواهرات آنها به موجودی ابتدای دوره در دوره‌ی انتخابی تبدیل شوند.

اگر پیشنهادی برای بهترشدن برنامه دارید یا با تلفن‌هایی که دراختیار دارید و یا با ایمیل eshragh@gmail.com مکاتبه کنید.

فهرست