نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر

نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح ماندگار مخصوص کنترل ، نگهداری ، دریافت ، پرداخت ، تهاتر ، خرید و  فروش طلاجواهر ، پلاتین یا نقره طراحی شده‌است. از طریق این بسته نرم‌افزاری ، امکان انجام کلیه‌ی امور یک بنکدار عمده طلا و جواهر ، فراهم می‌شود. برنامه بنکداری به‌گونه‌ای طراحی شده است که یک بنکدار به‌راحتی بتواند با همه طرف‌حساب‌های خود به روش‌های مختلف داد و ستد انجام دهد. از یک طرف حساب گرمی طلا ، حساب گرمی نقره ، حساب گرمی پلاتین و حساب اجرت ریالی یا ارزی کارخانه و طلا ساز را کنترل و نگهداری می‌کند و از طرف دیگر حساب همکاران بنکدار ، کیفی‌ها ، گالری داران طلاوجواهر و مشتریان متفرقه را از طریق فرایندهای متعدد موجود در برنامه مدیریت کند.

 

نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر

 

این برنامه حسابداری بنکداری ، وظیفه کنترل و نگهداری انواع جواهرات و طلا اعم از طلای ساخته ، طلای پایه ، طلای متفرقه ، طلای آبشده ، طلای شرطی و حتا خرده طلای تعمیراتی به همراه سایر اقلام جنسی یک بنکدار مانند انواع نقره یا پلاتین ، انواع سکه ، انواع ارز ، انواع ساعت و سایر موجودی‌های جانبی را به‌راحتی و با دقت و سرعت بسیار انجام می‌دهد. در این برنامه فرایندهای کنترل و مدیریت سنگ های جواهرات و بارخونه به همراه عملیات مخراجکاری و پیاده سازی سنگ ها وظیفه مدیریت جواهرات موسسه را برعهده دارند. درحقیقت این برنامه دربرگیرنده‌ی همه‌ی مواردی‌ست که در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا و جواهرات آورده شده است. تجربه سال‌های حضور در بازار طلای ایران و آشنایی کامل با خواسته‌های صنف زرگری به همراه مهارت‌ها و قابلیت‌های فنی ما در آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی ، سبب شده است که این نرم افزار هم خیلی قوی، ساختیافته، ساده و سریع باشد و هم مورد توجه و پذیرش قشر بنکداران طلا و جواهر و حسابداران آنها قرار گیرد.

 

صفحه پرداخت انواع طلا و جواهر به همکاران از نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر

صفحه پرداخت انواع جنس به همکاران از طریق نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر 

 

در نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر به راحتی امکان درج مشخصات ریز جواهرات به همراه ریز سنگ های آن وجود دارد. هنگام ثبت موجودی ابتدای دوره جواهر و یا هنگام ثبت هریک از فاکتورهایی که منجر به ورود جواهر به سیستم می شود، جزئیات قیمت تمام شده واقعی و صوری آن جواهر محاسبه و نمایان می شود. امکان کنترل جواهرات موجود و ناموجود ، تهیه انواع قیمت تمام شده و اتیکت و تهیه گزارشات بسیار ریز و دقیق از وضعیت موجودی ، وضعیت سنگ ها و وضعیت های مالی جواهرات در مراحل مختلف کاری وجود دارد. در این نرم افزار حسابداری، علاوه بر همه آنچیزی که در پایه نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی وجود دارد؛ دفاتر مخصوصی طراحی شده است که امکان ثبت اجرت‌های گرمی و درصدی طلای ساده، طلای پایه، پلاتین ساده یا پلاتین پایه؛ هنگام دریافت، پرداخت یا مرجوعی‌های مربوط به یک شخص خاص را فراهم می‌سازد.

 

صفحه درج اجرت مشتری جدید از برنامه مخصوص بنکداران مسبح ماندگار

صفحه درج اجرت مشتری جدید از برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح ماندگار

 

همچنین در برنامه حسابداری بنکداری علاوه بر قالب‌های چاپی که برای طلا فروشی یا جواهر فروشی ارایه شده است، چندین قالب مخصوص بنکداری برای همه عملیات معاملات اعم از پرداخت طلا ، فروش طلا ، دریافت و خرید طلا ، تعمیرات طلا ، هزینه های پرداختنی یا پرداختی و درآمدهای دریافتنی یا دریافتی و .. وجود دارد که شما می‌توانید ضمن طراحی و تنظیم دلخواه قالب خود ، افزودن لوگوی مخصوص خود و جابجایی ستون‌ها، فاکتور همه‌ی فرایندهای کاری خود را با یک فرمت مخصوص چاپ کنید.

 

صفحه مخصوص طراحی فاکتورهای چاپ در نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح ماندگار

صفحه مخصوص طراحی فاکتورهای چاپ در برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح ماندگار

 

برنامه مخصوص بنکداری طلاوجواهر دربرگیرنده‌ی همه خصوصیات نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و نرم افزار حسابداری طلا و جواهرفروشی است.  همانطور که در بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت گفته شده است، در برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح ماندگار گزارشات کامل و متنوعی به همراه دفاتر حسابداری مربوط به هر یک از سرفصل های اشخاص، بانک، صندوق، انواع طلا، جواهر، پلاتین، ارز، سکه، سنگ و سایر موجودی ها وجود دارد. در کنار این گزارشات یکی از بخش های ویژه، صفحه “همه چیز درباره امروز” است که در صفحه اول نرم افزار قرار گرفته و وظیفه اعلام آنچه طی تاریخ های معین باید انجام دهید را بر عهده دارد. چک های دریافتنی/پرداختنی، هزینه های پرداختنی، درآمدهای دریافتنی، فاکتورهای نیازمند کنترل مجدد یا نیازمند تسویه و اقساط دریافتنی دوره تاریخی معینی اعلام می شود.

 

صفحه اول برنامه مخصوص بنکداران مسبح ماندگار

نمایی از صفحه اول برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر با نام مسبح ماندگار

 

 عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار را می توان اینچنین عنوان کرد: بنکداری جواهر ، طلا ، پلاتین یا نقره، چاپ و طراحی انواع فاکتور، امکان افزودن فاکتور ویژه دریافت و پرداخت که همه وجوه و اجناس دریافتی و پرداختی یک شخص را در یک فاکتور ثبت می کند ، امکان افزودن دفتر تخفیفات ، دفاتر فی و اجرت ، دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان چاپ بارکد، فاکتور، شناسنامه، امکان افزودن فناوری RFID، امکان افزودن آمارگیری، امکان افزودن حساب ارزی، امکان افزودن باشگاه مشتریان، امکان افزودن پنل اس‌ام‌اس، امکان افزودن خوراک برای سایت، امکان افزودن ارتباط مستقیم با سایت، امکان افزودن ارتباط مستقیم با اپ فروش، امکان افزودن دفتر امانات و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

نحوه تهیه نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر

شما می‌توانید نرم افزار مخصوص بنکداری طلا و جواهر به همراه هر یک از ویژگی‌های افزودنی یا بسته‌های مکمل و مستقلی که به برنامه متصل می‌شوند را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج شده است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. درنظر داشته باشید که درصورت تهیه این برنامه از دوسال پشتیبانی رایگان و امکان استفاده از آپدیت‌های جدید برنامه بهره‌مند خواهید شد. شما همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با برنامه حسابداری مسبح ماندگار مخصوص بنکداری جواهر، بخش های مختلف موجود در شناسنامه نرم افزار از بخش منوی سایت را ملاحظه فرمائید. همچنین نوشته های بخش معرفی کامل برنامه را بخوانید تا قبل از خرید برنامه به آشنایی کامل و مناسبی با آن دست یابید.

 

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست