خانه / انواع نرم افزار موجود جهت استفاده صنف زرگری / نرم افزار حسابداری مخراج‌کاری طلا
نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری مخراج‌کاری طلا

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا برنامه‌ای مخصوص مخراجکاران طلا و پلاتین است. در این نرم افزار کلیه فرایندهایی که در مخراجکاری ها صورت می گیرد، برنامه ریزی و ثبت می شود. ابتدا سنگ ها و پایه های دریافتی از همکاران و مشتریان جهت تهیه جواهر دلخواه تنظیم می شوند. ممکن است سنگ یا پایه ای را خود مخراجکار به جواهر اضافه کند که وضعیت این قبیل اجناس هم در صفحه دریافت سفارش معلوم می شود. اگر برای انجام این سفارش از جایی خدماتی نیز دریافت کرده ایم در همین صفحه آن را نیز مشخص می کنیم.

 نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا
صفحه دریافت اجناس مشتریان در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

پس از دریافت سفارشات مشتری، سنگ ها تفکیک شده و ریز عملیاتی که برای مخراجکاری سنگها انجام شده است در سیستم ثبت می شود. از طریق نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا، اجرت هایی که ما باید به کارگر بدهیم و اجرتهایی که باید از مشتری بگیریم مشخص و ثبت می شوند تا در نهایت بر روی قیمت تمام شده جواهر اعمال شوند.

صفحه مخراجکاری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار
صفحه مخراجکاری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

پس از این مرحله، و بعد از اعلام پایان کار ویژگی های جواهر به دست آمده و کسر مخراجی آن معلوم می شود. در همین مرحله می توان جواهر را به تعمیرات یا آبکاری فرستاد و حساب آبکار و تعمیرکننده را نیز به صورت جداگانه محاسبه کرد. در نهایت به سراغ وضعیت حساب مشتری میرویم. از آنجایی که ممکن است از حساب ارزی هم استفاده کنیم، درصدهای مختلفی برای مانده حساب ریالی، ارزی و گرمی مشتری وجود دارد که مانده حساب نهایی مشتری را پیرو محاسبات بسیار خاصی می کند.

صفحه تنظیم وضعیت جواهر به دست آمده در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم وضعیت جواهر به دست آمده در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

پس از تنظیم عملیات مخراجکاری، امکان تهیه یک فایل مخصوص از اطلاعات نهایی وجود دارد که شامل همه فاکتورهای فروش یا پرداخت جنس به مشتری و جواهرات به دست آمده آن است. این فایل در تمامی نسخه های نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار قابل بازیابی بوده و همه مشتریانی که از برنامه مسبح استفاده کنند، می توانند بدون آنکه زحمت ثبت تک تک فاکتورها را به خود بدهند، فقط با بازیابی آن فایل، به یکباره وضعیت حساب کامل خود با مخراجکار را به صورت اسناد تفکیک شده در سیستم خود وارد کنند.

صفحه تنظیم برگه یا فایل تحویل کار به مشتری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم برگه یا فایل تحویل کار به مشتری در نرم افزار  مسبح تمام عیار

در همین حال امکان چاپ چندین حالته فاکتورهای ارایه شده به مشتری به همراه ریز گزارش حساب مشتری در دفتر حساب اشخاص فراهم است. در کنار این امکانات که در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا قرار دارد، امکان تهیه سریع بارکد صوری یا واقعی  جواهر تولید شده نهایی وجود دارد که در قالب های مختلفی قابل تعریف و چاپ هستند.

صفحه تنظیم بارکد در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم بارکد در نرم افزار حسابداری  مسبح تمام عیار

در عملیات هایی جداگانه امکان مدیریت کلی سنگ های خودمان که دست مخراجکار بوده فراهم بوده و وضعیت معیوب و سالم بودن آنها مشخص می شود. همچنین در سه عملیات متفاوت امکان دریافت سنگ کلی از مشتری و استفاده از آن در عملیات مخراجکاری و سپس برگشت سنگ های سالم و اعلام سنگ های معیوب فراهم است. در دفاتر ویژه ای که وجود دارد امکان ردیابی وضعیت سنگ های وزنی و تعدادی مشتری و سنگ های بارخونه خودمان به سرعت و دقت کافی وجود دارد.

نمایی از فرایندهای مخراجکاران در برنامه مسبح تمام عیار
نمایی از فرایندهای مخراجکاران در نرم افزار حسابداری  نام مسبح تمام عیار

گزارشات متنوعی در بخش گزارشات مخراجکاری نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا وجود دارد که همه نیازهای کاری مخراجکاران محترم را پاسخ می دهد و کار محاسبات پیچیده و زیاد آنها را آسان می کند. در کنار این گزارشات دفتر مستقلی تحت عنوان “موجودی اجناس مشتریان نزد ما” تهیه شده است که به سرعت و دقت کامل وضعیت اجناس مشتریان را با تصویر یا بدون تصویر، مشخص و کنترل می کند.

صفحه گزارشات مخراجکاران مسبح تمام عیار
صفحه گزارشات مخراجکاران در نرم افزار حسابداری مخراجکاری مسبح تمام عیار

عمده‌ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا عبارتست از: ثبت پرونده‌ی عملیات مخراجی برای مشتریان، دریافت پایه و سنگ امانت، امکان فاکتور نمودن پایه وسنگ، تولید دفتر شکل/عکس مخراجی برای کنترل، ثبت فاکتور آبکاری و مخراجکاری، ثبت عملیات مخراجکاری و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

قیمت پایه نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا  با پشتیبانی یکساله ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. شما می‌توانید هر یک از ویژگی‌هایی را که دوست داشتید از این بخش انتخاب کنید تا به نرم افزار مخصوص مخراجکاران اضافه شود. برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید (پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه به عنوان سازنده و طراح این نرم‌افزار مصرانه و مجدانه پیگیر سوالات و نیازهای شما بوده و خواهد بود.

اگر می‌خواهید آشنایی بیشتری با نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح داشته باشید، به لینک‌های زیر سر بزنید:

چک کنید

نرم افزار حسابداری طلا سازی با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا سازی

نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار دو نوع تولید و سازندگی طلا را پشتیبانی می کند. در حالت پیشرفته کلیه مراحل تولید قطعات، تخصیص قطعات به کارها، تنظیم دیفالت ها و تنظیم سفارشات مشتریان براساس دیفالت، کار یا قطعه صورت می گیرد. در حالت عادی اما کسر استاندارد کارها مشخص شده و عملیات تولید طلا برحسب کارهای ارسالی به خط، هزینه های انجام شده، کارهای تولید شده و کارهای مانده انجام می پذیرد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: ثبت و تعریف قالب‌های موم و قطعات، ایجاد خط تولید و طراحی موم، تعریف موم و رنگ کارهای مختلف، ایجاد خط تولید ذوب، ریخته‌گری، بسابکاری، پرداخت‌کاری و ..، محاسبه‌ی کسر تولید، فاکتور بنکداری و تک‌فروشی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *