نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا و جواهر برنامه ای مخصوص مخراجکاران و تولیدکنندگان جواهرات است ، در این نرم افزار کلیه فرایندهایی که در مخراجی ها صورت می گیرد، برنامه ریزی و ثبت می شود. در کنار این و به صورت پایه‌ای این برنامه مخصوص کنترل ، نگهداری ، دریافت ، پرداخت ، تهاتر ، خرید و فروش انواع طلا ، جواهر ، پلاتین یا نقره طراحی شده‌است. از طریق این پکیج ، امکان انجام کلیه‌ی امور یک مخراجی فراهم می‌شود. برنامه مخراجکاری به‌گونه‌ای است که یک مخراجکار به‌راحتی بتواند با همه طرف‌حساب‌های خود به روش‌های مختلف داد و ستد انجام دهد.

از یک طرف حساب گرمی طلا ، نقره ، پلاتین و حساب اجرت ریالی یا ارزی کارخانه و طلا ساز را کنترل و نگهداری می‌کند. از طرف دیگر کارگران مخراجکار ، آبکار و تعمیر کنننده ، حساب مشتریان بنکدار ، کیفی‌ها ، گالری داران طلا و جواهر و مشتریان متفرقه را از طریق فرایندهای متعدد موجود در برنامه مدیریت کند.

 

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا ، مخراچی طلا و جواهر

 

درباره مخراجکاران

در نرم افزار مخصوص مخراجکاران طلا و در عملیات مخصوص مخراجکاران، ابتدا سنگ ها و پایه های دریافتی از همکاران و مشتریان جهت تهیه جواهر دلخواه تنظیم می شوند. ممکن است سنگ یا پایه ای را خود مخراجکار به جواهر اضافه کند که وضعیت این قبیل کالاها نیز در صفحه دریافت سفارش معلوم می شود. اگر برای انجام این سفارش از جایی خدماتی نیز دریافت کرده ایم در همین صفحه مشخص می شود.

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا ، مخراچی طلا و جواهر
صفحه دریافت کالاهای مشتریان در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

نحوه کارکرد

پس از دریافت سفارشات مشتری، سنگ ها تفکیک میشوند. و ریز عملیاتی که برای مخراجکاری سنگها لازم است در سیستم ثبت می شود. از طریق نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا، اجرت هایی که ما باید به کارگر بدهیم و اجرتهایی که باید از مشتری بگیریم مشخص و ثبت می شوند. تا در نهایت بر روی قیمت تمام‌شده جواهر اعمال شوند.

 

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا ، مخراچی طلا و جواهر
صفحه مخراجکاری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

پس از این مرحله، و بعد از اعلام پایان کار در نرم افزار ، ویژگی های جواهر به دست آمده و کسر مخراجی آن معلوم می شود. در همین مرحله می توان جواهر را به تعمیرات یا آبکاری فرستاد و حساب آبکار و تعمیرکننده را نیز به صورت جداگانه محاسبه کرد. در نهایت به سراغ وضعیت حساب مشتری می رویم. اگر از حساب ارزی استفاده کنیم، امکان کارمزد دادن و گرفتن ارزی هم فراهم میشود. همچنین درصدهای مختلفی برای مانده حساب ریالی، ارزی و گرمی مشتری وجود دارد که مانده حساب نهایی مشتری را پیرو محاسبات بسیار خاصی می کند.

 

صفحه مربوط به عملیات مخراج کاری در مسبح ماندگار
صفحه تنظیم وضعیت جواهر به دست آمده در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

فایل مخصوص برای مشتریان مخراحکاران

پس از تنظیم عملیات مخراجکاری، امکان تهیه یک فایل مخصوص از اطلاعات نهایی وجود دارد که شامل همه فاکتورهای فروش یا پرداخت کالا به مشتری و جواهرات مخراجی‌شده است. این فایل در تمامی نسخه های نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار قابل بازیابی است. و همه مشتریانی که از نرم افزار حسابداری مسبح استفاده کنند، می توانند بدون آنکه زحمت ثبت تک تک فاکتورها را به خود بدهند، فقط با بازیابی آن فایل، به یکباره وضعیت حساب کامل خود با مخراجی و مخراجکار را به صورت اسناد تفکیک شده در سیستم خود داشته باشند.

 

گزینه های تهیه گزارش تحویل کار در مسبح ماندگار
صفحه تنظیم برگه یا فایل تحویل کار به مشتری در نرم افزار  مسبح ماندگار

 

در همین حال امکان چاپ چندین حالته‌ی فاکتورهای مشتری به همراه ریز گزارش حساب وی در دفتر حساب اشخاص فراهم است. در کنار این امکانات که در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا قرار دارد، امکان تهیه سریع بارکد صوری یا واقعی  جواهر تولید شده نهایی وجود دارد. که در قالب های مختلفی قابل تعریف و چاپ هستند.

 

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا ، مخراچی طلا و جواهر
صفحه تنظیم بارکد در نرم افزار حسابداری  مسبح ماندگار

 

سایر عملیات مرتبط

در عملیات هایی جداگانه امکان مدیریت کلی سنگ های خودمان که دست مخراجکار بوده فراهم است. و وضعیت معیوب و سالم بودن آنها مشخص می شود. همچنین در سه عملیات متفاوت امکان دریافت سنگ کلی از مشتری و استفاده از آن در عملیات مخراجکاری و سپس برگشت سنگ های سالم و اعلام سنگ های معیوب فراهم است. در دفاتر ویژه ای که وجود دارد امکان ردیابی وضعیت سنگ های وزنی و تعدادی مشتری و سنگ های خودمان وجود دارد.

صفحه گزینه های مخراج کاران در مسبح ماندگار
نمایی از فرایندهای مخراجکاران در نرم افزار حسابداری مخراجی مسبح ماندگار

 

گزارشات متنوعی در بخش گزارشات مخراجکاری نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا وجود دارد. این گزارشات اکثر نیازهای کاری مخراجکاران محترم را پاسخ می دهد. و کار محاسبات پیچیده و زیاد آنها را آسان می کند. در کنار این گزارشات دفتر مستقلی تحت عنوان “موجودی کالاهای مشتریان نزد ما” وجود دارد که وضعیت کالاهای مشتریان را با تصویر یا بدون تصویر، مشخص و کنترل می کند.

 

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا ، مخراجی طلا و جواهر
صفحه گزارشات مخراجکاران در نرم افزار حسابداری مخراجکاری مسبح ماندگار

 

مطالعه بیشتر پیرامون نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا

برنامه مخصوص مخراجکاران دربرگیرنده‌ی همه خصوصیات نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر و نرم افزار حسابداری طلا و جواهرفروشی است. این برنامه‌ی مخصوص مخراجی ها و مخراجکاران همچنین دربرگیرنده‌ی همه‌ی مواردی‌ست که در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا و جواهرات وجود دارد. برای آشنایی بیشتر  درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، نحوه کارکرد برنامه ، معرفی گزارشات و دفاتر و مزیت‌ها و امکانات برنامه را بخوانید.

در برنامه حسابداری مخراجکاری طلا و جواهر مسبح ماندگار گزارشات کامل و متنوعی وجود دارد. همچنین دفاتر حسابداری مربوط به هر یک از سرفصل های اشخاص، بانک، صندوق، انواع طلا، جواهر، پلاتین، ارز، سکه، سنگ و سایر موجودی ها نیز ارایه میشود. این برنامه به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار به شرح ذیل است:
چاپ و طراحی انواع فاکتور. امکان افزودن دفتر تخفیفات. دفاتر فی و اجرت. دفتر آبکاری. دفتر تعمیرات. امکان چاپ بارکد. فاکتور. شناسنامه. امکان افزودن فناوری RFID، آمارگیری، حساب ارزی. باشگاه مشتریان. پنل اس‌ام‌اس، خوراک برای سایت، ارتباط مستقیم با سایت، ارتباط مستقیم با اپ فروش، دفتر امانات.

 

نحوه تهیه نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا

شما می‌توانید نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا و جواهر مخصوص مخراجی ها را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. درنظر داشته باشید که درصورت تهیه این برنامه از دوسال پشتیبانی رایگان و امکان استفاده از آپدیت‌های جدید برنامه بهره‌مند خواهید شد. شما همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا تولیدکننده‌ی این محصول است. و همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند.

 

 

فهرست