نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

نرم افزار حسابداری کارگاه طلا و جواهر سازی

نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی مسبح ماندگار برنامه‌ای جهت کنترل دقیق و کامل فرایندهای مربوط به ساخت طلا از طراحی و چاپ سه بعدی تا تولید موم و تولید نهایی طلا است، این برنامه مخصوص طلا سازان است و در کنار مدیریت تولید طلا به نگهداری حساب مشتریان و کارگران ، کنترل خرید و فروش انواع طلا و جواهرات و مشاهده آنلاین مانده انواع طلا ، جواهر و موجودی های خط تولید طلا سازی می‌پردازد. در این نرم افزار فرایندهای تولید طلا که در کارخانه های طلا سازی مرسوم است، برنامه ریزی و ثبت می شود.

این برنامه به‌گونه‌ای است که یک سازنده به‌راحتی بتواند با همه طرف‌حساب‌های خود در کارگاه ساخت طلا به روش‌های مختلف داد و ستد انجام دهد. از یک طرف حساب گرمی طلا ، نقره ، پلاتین و حساب اجرت ریالی یا ارزی بنکداران و واردکنندگان را کنترل و نگهداری می‌کند. از طرف دیگر حساب کارگران خط تولید ، مخراجکاران ، آبکاران و تعمیر کننندگان ، حساب مشتریان بنکدار ، کیفی‌ها ، گالری داران طلا و جواهر و مشتریان متفرقه را از طریق فرایندهای متعدد موجود در برنامه مدیریت می‌کند.

 

نرم افزار حسابداری مدیریت کارگاه طلاسازی کنترل تولید طلا سازی

 

حالت‌های پیشرفته و معمولی برنامه

نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی مسبح ماندگار دو نوع تولید و سازندگی طلا را پشتیبانی و کنترل می کند. در حالت پیشرفته کلیه مراحل تولید قطعات، تخصیص قطعات به کارها، تنظیم دیفالت ها و تنظیم سفارشات مشتریان براساس دیفالت، کار یا قطعه صورت می گیرد تا مدیریت و کنترل ساخت طلا آسان شود. در حالت معمولی کسر استاندارد کارها ، عملیات تولید طلا برحسب کارهای ارسالی به خط، هزینه‌های انجام‌شده، کارهای تولیدشده و کارهای مانده انجام می شود.

 

 نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی برای مدیریت تولید طلا سازی
صفحه مخصوص گزینه های تولید در نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی مسبح ماندگار

 

نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی مسبح ماندگار که مخصوص سازندگان طلا، کارخانه داران و تولیدکنندگان طلا و پلاتین است، بر دو بستر نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی سوار می‌شود. هسته برنامه ، وظیفه کنترل و نگهداری انواع موجودی طلا اعم از موجودی‌های خط تولید ، جواهر طلا یا نقره یا پلاتین ، طلای ساخته ، طلای پایه ، طلای متفرقه ، طلای آبشده ، طلای شرطی و حتا خرده طلاهای مختلف را به همراه سایر انواع کالا مانند انواع نقره ، انواع ارز و سایر موجودی‌های جانبی را به‌راحتی و با دقت و سرعت بسیار انجام می‌دهد.

دفاتر نرم افزار حسابداری کارگاه طلا سازی

در نرم افزار حسابداری کارگاه طلا سازی دفاتر مخصوصی است که امکان ثبت اجرت‌های گرمی و درصدی طلای ساده، طلای پایه، پلاتین ساده یا پلاتین پایه، هنگام دریافت، پرداخت یا مرجوعی‌های مربوط به یک شخص خاص را فراهم می‌سازد. گزارشاتی که در پایه نرم افزار حسابداری طلا و جواهز وجود دارد در این برنامه نیز وجود دارند.

شما به راحتی می‌توانید با این نرم افزار علاوه بر نگهداری انواع طلا ، پلاتین یا نقره ، سکه و سایر کالاها، به تجزیه و تحلیل سریع اطلاعات مربوط به محصولات و کالاهای خود دسترسی داشته و به راحتی از طریق دفتر حساب هر کالا، کارت کالا و کاردکس حسابداری کالا را تهیه و ملاحظه کنید. گزارشات متنوعی وجود دارد که بر طبق استانداردهای حسابداری و نیازهای صنف زرگری و بنکداری، اطلاعات جامع و پویایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات زیادی برای آشنایی بیشتر شما در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا و جواهر آورده شده است.

 

صفحه تنظیم دیفالت های قطعات یک کار در نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح ماندگار
صفحه تنظیم دیفالت های قطعات یک کار در نرم افزار حسابداری تولید موم ، تولید طلا ، کارگاه و کارخانه داری  مسبح ماندگار

 

کارکردهای برنامه

پس از تنظیم قطعات و تنظیم دقیق مراحل کار اعم از تاریخ شروع و انجام طراحی، چاپ سه بعدی، ساخت نقره، قالب گیری و کنترل نهایی برای هر یک از قطعات و پس از تنظیم دقیق دیفالت های قطعات، به مرحله تنظیم سفارش مشتریان می رسیم. در این مرحله امکان انتخاب کار دلخواه، قطعه دلخواه یا دیفالت دلخواه فراهم است. پس از ثبت همه سفارشات یک مشتری وضعیت مراحل تولید سوال شده و ثبت می شود. پس از دسته بندی سفارش دریافتی، امکان اخذ گزارشات متنوع از سفارشات مشتریان فراهم می شود.

 

صفحه دریافت سفارش مشتری جهت تولید از نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح ماندگار
صفحه دریافت سفارش مشتری جهت تولید از نرم افزار حسابداری  تولید موم و کارگاه طلا و جواهر مسبح ماندگار

 

در مرحله نهایی طلا سازی بایستی عملیات تولید کار ثبت شود. مطابق تصویری از نرم افزار مدیریت ساخت و تولید طلا ، در این بخش همه پارامترهای درگیر تولید مطابق شکل زیر تنظیم میشوند. و وضعیت کلیه کالاهای ارسالی، محصولات تولیدی ، خدمات و هزینه‌های تولید و ناقصی های خط تولید مشخص می‌شود. کسرهای استاندارد و فیزیکی تولید مشخص میشود و در گزارشات حسابداری ارایه می گردند. موجودی خطوط تولید در همه‌ مراحل اعم از بسابکاری، ذوب و مخراجکاری کنترل میشود و امکان پرداخت یا فروش آنها در زمان‌های گوناگون فراهم می‌باشد.

 

صفحه تولید کار در برنامه مسبح ماندگار
صفحه تولید کار در نرم افزار حسابداری ساخت طلا و تولید موم با نام برنامه مسبح ماندگار

 

مطالعه بیشتر برای آشنایی بیشتر با برنامه

برای آشنایی بیشتر درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، نحوه کارکرد برنامه ، معرفی گزارشات و دفاتر و مزیت‌ها و امکانات را بخوانید. عمده‌ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی عبارتست از:  کنترل جامع فرایند تولید موم ، قطعه ، دیفالت، طلا ، پلاتین یا نقره ؛ دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان افزودن ویژگی دفتر سفارشات ، داشتن دفاتر فی و اجرت، چاپ و طراحی انواع فاکتور، امکان افزودن فاکتور ویژه دریافت و پرداخت که همه وجوه و کالاهای دریافتی و پرداختی یک شخص را در یک فاکتور ثبت می کند؛ امکان افزودن دفتر تخفیفات ، امکان افزودن استفاده از فناوری RFID، امکان افزودن دفاتر حساب‌های ارزی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه مخصوص گزارشات تولید و سفارشات برنامه مسبح ماندگار
صفحه مخصوص گزارشات تولید و سفارشات در برنامه مخصوص کارگاه و ساخت طلا با نام مسبح ماندگار

 

نحوه تهیه نرم افزار حسابداری کارگاه طلاسازی

شما می‌توانید نرم افزار مخصوص مدیریت کارگاه تولید و ساخت طلا و جواهر سازی را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید.

شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا تولیدکننده‌ی این محصول است. همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با برنامه حسابداری طلاسازی فروشی مسبح ماندگار بخش های مختلف موجود در شناسنامه نرم افزار از بخش منوی سایت را ملاحظه فرمائید. همچنین نوشته های بخش معرفی کامل برنامه را بخوانید تا قبل از خرید برنامه به آشنایی کامل و مناسبی با آن دست یابید.

 

 

فهرست