سیستم حسابداری طلا و جواهر فروشی

سیستم حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، دارای امکان کنترل خرید و فروش ، دریافت و پرداخت ، مرجوعی ، تعمیرات ، آبکاری و مخراجکاری جواهرات طلا ، پلاتین یا نقره و جواهرات ترکیبی‌ست. ریز مشخصات سنگ‌های وزنی و تعدادی موجود در جواهر به همراه فی و قیمت کل آنها بر حسب وزن یا تعداد در ردیف‌های دلخواه تنظیم می‌شود. در این برنامه جواهرفروشی ، فرایندهای کنترل و مدیریت سنگ های جواهرات و بارخونه به همراه عملیات مخراجکاری و پیاده سازی سنگ ها وظیفه مدیریت جواهرات موسسه را برعهده دارند. درحقیقت این برنامه دربرگیرنده‌ی همه‌ی مواردی‌ست که در مطلب برنامه‌ پایه طلا و جواهرات آورده شده است.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی

 

در سیستم طلا و جواهرفروشی به راحتی امکان درج مشخصات ریز جواهرات به همراه ریز سنگ های آن وجود دارد. هنگام ثبت موجودی ابتدای دوره جواهر و یا هنگام ثبت هریک از فاکتورهایی که منجر به ورود جواهر به سیستم می شود، جزئیات قیمت تمام شده واقعی و صوری آن جواهر محاسبه و نمایان می شود. امکان کنترل جواهرات موجود و ناموجود ، تهیه انواع قیمت تمام شده و اتیکت و تهیه گزارشات بسیار ریز و دقیق از وضعیت موجودی ، وضعیت سنگ ها و وضعیت های مالی جواهرات در مراحل مختلف کاری وجود دارد.

 

سیستم حسابداری طلا و جواهر فروشی

صفحه موجودی های جنسی سیستم حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

 

یکی دیگر از خصوصیات جالب و کاربردی این سیستم طلا و جواهر فروشی امکان طراحی و چاپ شناسنامه جواهرات است. این امکان به همراه امکان اختصاص بارکد به آنها از جمله خصوصیاتی‌ست که ما به صورت خیلی ریز و دقیق برای هر جواهر در نظر گرفته ایم. شما می‌توانید برای مشخصات سنگ های خود در برنامه بیش از ۲۰ خصوصیت آنها را نگهداری و گزارش گیری کنید. ضمن اینکه درصورت تمایل شما می‌توانید از فهرست مکمل‌ها و ویژگی‌های افزودنی به برنامه، خصوصیات آمارگیری، RFID، ارسال و دریافت پیامک، اسلایدشو جواهرات، اپلیکیشن مدیریت فروش طلا و جواهرات مخصوص تبلت و موبایل های اندروید ، مکمل برنامه طراحی سایت و موارد دلخواه دیگر را انتخاب کرده و برنامه طلا و جواهر فروشی خود را تکمیل کنید.

 

صفحه تنظیم موجودی جواهر طلا در سیستم حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

صفحه تنظیم موجودی جواهر طلا در سیستم طلا فروشی مسبح تمام عیار

 

این سیستم طلاوجواهرفروشی که مخصوص حسابداری زرگری طراحی شده است، دارای بخش جواهرات طلا و پلاتین است که مشخصات دقیق پایه و سنگ های سوارشده آنها در فرایندهای مختلف برنامه، از جمله مخراج‌کاری تنظیم می‌شوند. در مخراجکاری جواهرات ابتدا پایه‌های طلا ، پلاتین یا نقره به همراه سنگ‌هایی که می‌خواهیم روی کار سوار شوند را به مخراجی می‌فرستیم و پس از آماده‌شدن جواهر، در تاریخی دیگر آنرا تحویل گرفته؛ قیمت، کسورات و اجرت‌های آن را تنظیم می‌کنیم. در این برنامه گزارشات بسیار متنوعی از جواهرات و سنگ‌های آنها از روش‌های مختلف تهیه شده و دراختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرد. همچنین در برنامه فاکتورهای مختلفی برای چاپ جواهرات و چاپ ریز مشخصات سنگ های بکار رفته در آنها وجود دارد که امکان طراحی دلخواه و چاپ فاکتورهای متفاوت و متعدد را برحسب سلیقه و نیاز کاری کاربران فراهم می کند.

 

صفحه مخصوص چاپ شناسنامه جواهرات از نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

صفحه مخصوص چاپ شناسنامه جواهرات از سیستم طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

 

سیستم مخصوص طلاوجواهرفروشی دربرگیرنده‌ی همه خصوصیات نرم‌افزار حسابداری طلا فروشی است. همانطور که در بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت گفته شده است، در برنامه طلا و جواهرفروشی مسبح تمام عیار گزارشات کامل و متنوعی به همراه دفاتر حسابداری مربوط به هر یک از سرفصل های اشخاص، بانک، صندوق، انواع طلا، جواهر، پلاتین، ارز، سکه، سنگ و سایر موجودی ها وجود دارد. در کنار این گزارشات یکی از بخش های ویژه، صفحه “همه چیز درباره امروز” است که در صفحه اول نرم افزار قرار گرفته و وظیفه اعلام آنچه طی تاریخ های معین باید انجام دهید را بر عهده دارد. چک های دریافتنی/پرداختنی، هزینه های پرداختنی، درآمدهای دریافتنی، فاکتورهای نیازمند کنترل مجدد یا نیازمند تسویه و اقساط دریافتنی دوره تاریخی معینی اعلام می شود.

 

صفحه تنظیم مرحله دریافت جواهر از مخراجکاری در نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار

صفحه تنظیم مرحله دریافت جواهر از مخراجکاری در سیستم طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

 

در قسمت پائین سیستم حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، آیکونی قرار دارد که وظیفه چیدمان صفحه اول برنامه را بر عهده دارد. در این صفحه گزینه های مختلفی برای چینش آیکون ها، انتخاب رنگ صفحات اصلی و صفحات داخلی، انتخاب آوا ، انتخاب مقادیر پیش فرض، انتخاب شکل موس و گزینه‌های متنوع دیگری وجود دارد. با وجود این گزینه‌ها شما قادر خواهید بود تا محیط دلخواه گرافیکی خودتان را طراحی کنید.

 

صفحه تنظیم رنگ و آیکون های مسبح تمام عیار

صفحه تنظیم رنگ و آیکون های برنامه مسبح تمام عیار

 

علاوه بر همه موارد ذکر شده در این بخش و سایر بخش ها، امکان اتصال به پوزهای بانکی و انجام اتوماتیک عملیات دریافت تراکنش های بانکی نیز از طریق این برنامه به راحتی قابل انجام است. همچنین امکان چاپ روی قالب مخصوص بارکد و تعریف دلخواه اطلاعاتی که می خواهید بر روی کاغذ بارکد ثبت شود نیز از جمله خصوصیات عمده این بسته نرم افزاری است. امکان آن وجود دارد که این برنامه به اپلیکیشن فروش طلا و جواهرات ما وصل شده و کار فروش را به آسانی انجام دهد؛ درصورتی که می‌خواهید با موبایل کار فروش طلا و جواهرات خود را انجام دهید، از فهرست ماژول‌ها و ویژگی‌های افزودنی، گزینه‌ی فروش‌یار تمام‌عیار را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. عمده‌ترین خصوصیات این سیستم را می توان اینچنین عنوان کرد: دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان چاپ بارکد، فاکتور، شناسنامه، امکان افزودن فناوری RFID، امکان افزودن آمارگیری طلا و جواهر، امکان افزودن حساب ارزی، امکان افزودن باشگاه مشتریان، امکان افزودن پنل اس‌ام‌اس، امکان افزودن خوراک برای سایت طلا و جواهر فروشی، امکان افزودن ارتباط مستقیم با سایت، امکان افزودن ارتباط مستقیم با اپ فروش، امکان افزودن دفتر امانات و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه اول برنامه مسبح تمام عیار

صفحه اول برنامه حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

نحوه تهیه سیستم طلا و جواهر فروشی

شما می‌توانید سیستم مخصوص طلا و جواهر فروشی به همراه هر یک از ویژگی‌های افزودنی یا بسته‌های مکمل و مستقلی که به برنامه متصل می‌شوند را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج شده است. برای ملاحظه ی قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با برنامه حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار بخش های مختلف موجود در شناسنامه نرم افزار از بخش منوی سایت را ملاحظه فرمائید. همچنین نوشته های بخش معرفی کامل برنامه را بخوانید تا قبل از خرید برنامه به آشنایی کامل و مناسبی با آن دست یابید.

 

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر تمام عیار

فهرست