خانه / انواع نرم افزار موجود جهت استفاده صنف زرگری / نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی
نرم افزار حسابداری طلا فروشی - مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، دارای امکان کنترل خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرجوعی ، تعمیرات، آبکاری و مخراجکاری جواهرات طلا، پلاتین یا نقره و جواهرات ترکیبی‌ست. ریز مشخصات سنگ‌های وزنی و تعدادی موجود در جواهر به همراه فی و قیمت کل آنها بر حسب وزن یا تعداد در ردیف‌های دلخواه تنظیم می‌شود.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی
صفحه موجودی های جنسی نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

 

در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر به راحتی امکان درج مشخصات ریز جواهرات به همراه ریز سنگ های آن وجود دارد. هنگام ثبت موجودی ابتدای دوره جواهر و یا هنگام هریک از فاکتورهایی که منجر به ورود جواهر به سیستم می شود، جزئیات قیمت تمام شده واقعی و صوری محاسبه و نمایان می شود. امکان کنترل  جواهرات موجود و ناموجود ، تهیه انواع قیمت تمام شده و اتیکت ، آمارگیری از جواهرات با بارکد یا RFID یا به صورت دستی و تهیه گزارشات بسیار ریز و دقیق از وضعیت موجودی ، وضعیت سنگ ها و وضعیت های مالی جواهرات در مراحل مختلف کاری وجود دارد.

 

صفحه تنظیم موجودی جواهر طلا در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم موجودی جواهر طلا در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

یکی دیگر از خصوصیات جالب و کاربردی نرم افزار حسابداری طلا و جواهر امکان طراحی و چاپ شناسنامه جواهرات است. این امکان به همراه امکان QrCode گذاشتن برای جواهرات و اختصاص تگ RFID یا بارکد به آنها از جمله خصوصیاتی‌ست که ما به صورت خیلی ریز و دقیق برای هر جواهر در نظر گرفته ایم. شما می‌توانید برای مشخصات سنگ های خود در برنامه بیش از ۲۰ خصوصیت آنها را نگهداری و گزارش گیری کنید.

 

صفحه مخصوص چاپ شناسنامه جواهرات از نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار
صفحه مخصوص چاپ شناسنامه جواهرات از نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

این برنامه که مخصوص حسابداری طلا و جواهر فروشی طراحی شده است، دارای بخش جواهرات طلا و پلاتین است که مشخصات دقیق پایه و سنگ‌های سوارشده‌ی آنها در فرایندهای مختلف برنامه، از جمله مخراج‌کاری تنظیم می‌شوند. گزارشات بسیار متنوعی از جواهرات و سنگ‌های آنها از روش‌های مختلف تهیه شده و دراختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرد.

 

صفحه تنظیم مرحله دریافت جواهر از مخراجکاری در نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم مرحله دریافت جواهر از مخراجکاری در نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

همانطور که در بخش معرفی نرم افزار حسابداری طلا فروشی گفته شد، در برنامه طلا و جواهر مسبح تمام عیار گزارشات کامل و متنوعی به همراه دفاتر حسابداری مربوط به هر یک از سرفصل های اشخاص، بانک، صندوق، انواع طلا، جواهر، پلاتین، ارز، سکه، سنگ و سایر موجودی ها وجود دارد. در کنار این گزارشات یکی از بخش های ویژه، صفحه “همه چیز درباره امروز” است که در صفحه اول نرم افزار قرار گرفته و وظیفه اعلام آنچه طی تاریخ های معین باید انجام دهید را بر عهده دارد. چک های دریافتنی/پرداختنی، هزینه های پرداختنی، درآمدهای دریافتنی، فاکتورهای نیازمند کنترل مجدد یا نیازمند تسویه و اقساط دریافتنی دوره تاریخی معینی اعلام می شود.

 

صفحه همه چیز درباره امروز از نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار
صفحه همه چیز درباره امروز از نرم افزار طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

 

در قسمت پائین برنامه حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، آیکونی قرار دارد که وظیفه چیدمان صفحه اول برنامه را بر عهده دارد. در این صفحه گزینه های مختلفی برای چینش آیکون ها، انتخاب رنگ صفحات اصلی و صفحات داخلی، انتخاب آوا ، انتخاب مقادیر پیش فرض، انتخاب شکل موس و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد.

 

صفحه تنظیم رنگ و آیکون های برنامه مسبح تمام عیار

 

عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان چاپ بارکد، فاکتور، شناسنامه، برخورداری از فناوری RFID، امکان آمارگیری، حساب ارزی، باشگاه مشتریان، پنل اس‌ام‌اس، تهیه‌ی خوراک سایت، ارتباط مستقیم با سایت، ارتباط مستقیم با اپ، دفتر امانات و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه اول برنامه مسبح تمام عیار
صفحه اول برنامه حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

قیمت پایه نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر با پشتیبانی یکساله ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان است. شما می‌توانید هر یک از ویژگی‌هایی را که دوست داشتید از این بخش انتخاب کنید تا به نرم افزار مخصوص طلا فروشی شما اضافه شود. برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید (پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و خواهد بود.

اگر می‌خواهید آشنایی بیشتری با نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح داشته باشید، به لینک‌های زیر سر بزنید :

 

چک کنید

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری مخراج‌کاری طلا

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا برنامه‌ای مخصوص مخراجکاران طلا و پلاتین است. در این نرم افزار کلیه فرایندهایی که در مخراجکاری ها صورت می گیرد، برنامه ریزی و ثبت می شود. عمده‌ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا عبارتست از: ثبت پرونده‌ی عملیات مخراجی برای مشتریان، دریافت پایه و سنگ امانت، امکان فاکتور نمودن پایه وسنگ، تولید دفتر شکل/عکس مخراجی برای کنترل، ثبت فاکتور آبکاری و مخراجکاری، ثبت عملیات مخراجکاری و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

۱۳ بازخورد

 1. بازتاب نرم افزار حسابداری بنکداری طلا یا بنکداری طلا و جواهر – مسبح تمام عیار

 2. بازتاب نرم افزار حسابداری طلا سازی با نام مسبح تمام عیار همراه با حسابداری کامل زرگری

 3. بازتاب طراحی گزارش در نرم افزار حسابداری طلا فروشی مسبح تمام عیار

 4. بازتاب نرم افزار حسابداری طلا فروشی با نام مسبح تمام عیار همراه با حسابداری کامل زرگری

 5. بازتاب آیا کار با نرم افزار مسبح به داشتن تخصص خاص حسابداری نیاز دارد؟ - مسبح تمام عیار

 6. بازتاب مسبح تمام عیار، بهترین نرم افزار حسابداری طلا و جواهر از سوی کاربران خود نام گرفته است.

 7. بازتاب نرم افزار طلا فروشی و استفاده از مانیتورهای لمسی | نرم افزار حسابداری طلا جواهر و زرگری

 8. بازتاب روش محاسبه قیمت طلا و سکه | نرم افزار حسابداری طلا جواهر و زرگری

 9. بازتاب طراحی سایت طلا و جواهر از طریق وردپرس و نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 10. بازتاب اپ فروش طلا قابل اتصال به نرم افزار حسابداری طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار

 11. بازتاب تفکیک اتوماتیک انواع کدهای طلا و پلاتین در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار ☆ حسابداری طلا و جواهر

 12. بازتاب آموزش حسابداری طلا فروشی - بخش دوم ⋆ حسابداری طلا و جواهر

 13. بازتاب طراحی سایت جواهرات و انواع طلا ، نقره ، پلاتین ساعت با دو زبان فارسی و انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *