نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی مسبح ماندگار برنامه‌ای مخصوص طلا سازان جهت کنترل فرایند تولید طلا ، نگهداری حساب مشتریان و کارگران ، کنترل خرید و فروش انواع طلا و مشاهده آنلاین مانده انواع طلا ، جواهرات و موجودی های خط تولید است. در نرم افزار حسابداری طلاوجواهر سازی به راحتی امکان درج مشخصات ریز جواهرات به همراه ریز سنگ های آن وجود دارد. هنگام ثبت موجودی ابتدای دوره جواهر و یا هنگام ثبت هریک از فاکتورهایی که منجر به ورود جواهر به سیستم می شود، جزئیات قیمت تمام شده واقعی و صوری آن جواهر محاسبه و نمایان می شود. امکان کنترل جواهرات موجود و ناموجود طلاوجواهرسازی ، تهیه انواع قیمت تمام شده و اتیکت و تهیه گزارشات بسیار ریز و دقیق از وضعیت موجودی ، وضعیت سنگ ها و وضعیت های مالی جواهرات در مراحل مختلف کاری وجود دارد.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی

 

در این نرم افزار فرایندهای تولید طلا که در کارگاه های طلا سازی مرسوم است، برنامه ریزی و ثبت می شود. برنامه حسابداری طلا و جواهر سازی به‌گونه‌ای طراحی شده است که یک سازنده به‌راحتی بتواند با همه طرف‌حساب‌های خود در کارگاه ساخت طلا و جواهر به روش‌های مختلف داد و ستد انجام دهد. از یک طرف حساب گرمی طلا ، حساب گرمی نقره ، حساب گرمی پلاتین و حساب اجرت ریالی یا ارزی بنکداران و واردکنندگان را کنترل و نگهداری می‌کند و از طرف دیگر حساب کارگران خط تولید ، مخراجکاران ، آبکاران و تعمیر کننندگان ، حساب مشتریان بنکدار ، کیفی‌ها ، گالری داران طلا و جواهر و مشتریان متفرقه را از طریق فرایندهای متعدد موجود در برنامه مدیریت می‌کند. در کنار این و به صورت پایه‌ای این برنامه مخصوص کنترل ، نگهداری ، دریافت ، پرداخت ، تهاتر ، خرید و فروش انواع جواهرات و انواع طلا، پلاتین یا نقره طراحی شده‌است.

 

"صفحه

 

در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی مسبح ماندگار ابتدا جدول کسور استاندارد کارها مشخص می‌شود و سپس عملیات تولید طلا برحسب کارهای ارسالی به خط تولید کارگاه، هزینه های انجام شده، حقوق کارگران ، صورت وضعیت کارهای تولید شده و صورت وضعیت کارهای مانده انجام می پذیرد. در بخش نهایی عملیات طلا سازی ، همه پارامترهای درگیر تولید مطابق شکل زیر تنظیم شده و وضعیت کلیه اجناس ارسال شده، اجناس تهیه شده ، خدمات و هزینه های تولید و ناقصی های خط تولید مشخص می شود. این اجناس در این نرم افزار خاص می توانند شامل انواع جواهرات طلا ، پلاتین یا ترکیبی باشند. در همین عملیات کسرهای استاندارد و فیزیکی تولید مشخص شده و در گزارشات حسابداری ارایه می شوند. موجودی خطوط تولید در همه‌ مراحل اعم از بسابکاری، ذوب و مخراجکاری کنترل شده و امکان پرداخت یا فروش آنها در زمان‌های گوناگون فراهم می‌باشد.

 

صفحه تولید کار در مسبح ماندگار برای طلاسازی

صفحه تولید کار در نرم افزار حسابداری ساخت طلا و تولید موم با نام برنامه مسبح ماندگار

 

هسته برنامه حسابداری طلا و جواهر سازی ، وظیفه کنترل و نگهداری انواع موجودی طلا و جواهر اعم از موجودی‌های خط تولید ، جواهر طلا ، جواهر پلاتین یا نقره ، طلای ساخته ، طلای پایه ، طلای متفرقه ، طلای آبشده ، طلای شرطی و حتا خرده طلاهای مختلف را به همراه سایر اقلام جنسی مانند انواع نقره ، انواع ارز و سایر موجودی‌های جانبی را به‌راحتی و با دقت و سرعت بسیار انجام می‌دهد. در نرم افزار حسابداری طلا و جواهرسازی ، علاوه بر همه آنچیزی که در پایه نرم افزار حسابداری طلا و جواهر وجود دارد؛ دفاتر مخصوصی طراحی شده است که امکان ثبت اجرت‌های گرمی و درصدی طلای ساده، طلای پایه، پلاتین ساده یا پلاتین پایه؛ هنگام دریافت، پرداخت یا مرجوعی‌های مربوط به یک شخص خاص را فراهم می‌سازد. شما به راحتی می‌توانید با این نرم افزار علاوه بر نگهداری انواع طلا ، پلاتین یا نقره ، سکه و سایر کالاها، به تجزیه و تحلیل سریع اطلاعات مربوط به اجناس خود دسترسی داشته و به راحتی از طریق دفتر حساب هر کالا، کارت کالا و کاردکس حسابداری کالا را تهیه و ملاحظه کنید. گزارشات متنوعی وجود دارد که بر طبق استانداردهای حسابداری و نیازهای صنف زرگری و بنکداری، اطلاعات جامع و پویایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات زیادی برای آشنایی بیشتر شما در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا و جواهرات آورده شده است.

 

صفحه پرداخت انواع طلا پلاتین و نقره مسبح ماندگار

صفحه پرداخت انواع طلا پلاتین و نقره در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی نام مسبح ماندگار

 

برنامه مخصوص ساخت طلا و کنترل جواهرات دربرگیرنده‌ی همه خصوصیات نرم‌افزار حسابداری طلا سازی و نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر است. برای آشنایی بیشتر با این برنامه بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت را ملاحظه فرمائید.  عمده‌ترین خصوصیات این برنامه حسابداری طلاسازی عبارتست از:  کنترل جامع فرایند تولید طلا ، پلاتین یا نقره ؛ دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان افزودن ویژگی دفتر سفارشات ، امکان افزودن ویژگی کنترل جامع فرایند تولید موم و قطعات از رنگ بندی تا دیفالت و ثبت در دفترچه های مخصوص ، داشتن دفاتر فی و اجرت، چاپ و طراحی انواع فاکتور، امکان افزودن فاکتور ویژه دریافت و پرداخت که همه وجوه و اجناس دریافتی و پرداختی یک شخص را در یک فاکتور ثبت می کند؛ امکان افزودن دفتر تخفیفات ، امکان افزودن استفاده از فناوری RFID، امکان افزودن دفاتر حساب‌های ارزی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه مخصوص گزارشات تولید ، ساخت و سفارشات طلاسازی نرم افزار حسابداری طلا سازی

صفحه مخصوص گزارشات تولید و سفارشات در برنامه مخصوص کارگاه و ساخت طلا و جواهر با نام مسبح ماندگار

 

نحوه تهیه نرم افزار حسابداری طلا و جواهر سازی

شما می‌توانید نرم افزار مخصوص طلا و جواهر سازی به همراه هر یک از ویژگی‌های افزودنی یا بسته‌های مکمل و مستقلی که به برنامه متصل می‌شوند را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج شده است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با برنامه حسابداری طلاسازی فروشی مسبح ماندگار بخش های مختلف موجود در شناسنامه نرم افزار از بخش منوی سایت را ملاحظه فرمائید. همچنین نوشته های بخش معرفی کامل برنامه را بخوانید تا قبل از خرید برنامه به آشنایی کامل و مناسبی با آن دست یابید.

 

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست