نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی | مخصوص صنف زرگری

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر با نام مسبح ماندگار، یکی از کاملترین برنامه های حسابداری مخصوص طلا و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی ست. پدیدآمدن این نرم افزار محصول بیش از دو دهه کار مداوم و پیوسته‌ی کادر فنی شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا است. این برنامه مخصوص طلا و جواهر فروشان، بنکداران، مخراجکاران و تولیدکنندگان طلا تهیه شده است که به نظر اکثر کاربران، بهترین نرم افزار حسابداری طلا و جواهر است.

نرم افزار مخصوص طلا و جواهر | طلافروشی | جواهرات فروشی

نرم افزار ماندگار علاوه بر داشتن تمامی خصوصیات و قابلیت‌های مسبح پنج و نیم و مسبح تمام عیار نگارش هشت ، از امکانات منحصر به فرد زیادی برخوردار است. لحظه به لحظه و بسته به نیاز مشتریان و یا سفارشات آنالیست‌های شرکت، ویژگی‌های جدیدی به برنامه‌ی ماندگار اضافه می‌شود که از طریق سایت مسبح و یا اطلاعیه های پشتیبانی آنلاین به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

برنامه‌ی ماندگار دارای ویژگی‌های متنوعی است که در فهرست ویژگی‌ها قابل مشاهد‌ه است. یکی از آخرین ویزگی‌های این برنامه، امکان مدیریت محتوای وبسایت است که طراحی و برنامه‌نویسی سایت‌های مخصوص طلا و جواهرفروشان را ممکن می‌سازد. جهت توضیحات بیشتر به این نشانی مراجعه کنید.

»» نرم افزار مخصوص حسابداری طلا و جواهر

مسبح ویژه‌ی طلا و جواهر فروشی، دارای امکان کنترل خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرجوعی ، تعمیرات، آبکاری و مخراجکاری جواهرات طلا، پلاتین یا نقره و جواهرات ترکیبی‌ست. ریز مشخصات سنگ‌های وزنی و تعدادی موجود در جواهر به همراه فی و قیمت کل آنها بر حسب وزن یا تعداد در ردیف‌های دلخواه تنظیم می‌شود. این برنامه که مخصوص حسابداری طلا و جواهر فروشی ست، دارای بخش جواهرات طلا و پلاتین است که مشخصات دقیق پایه و سنگ‌های سوارشده‌ی آنها در فرایندهای مختلف برنامه، از جمله مخراج‌کاری تنظیم می‌شوند.

گزارشات بسیار متنوعی از جواهرات و سنگ‌های آنها از روش‌های مختلف تهیه شده و دراختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: دفتر مخراجی، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان چاپ بارکد، فاکتور، شناسنامه، برخورداری از فناوری RFID، امکان آمارگیری، حساب ارزی، باشگاه مشتریان، پنل اس‌ام‌اس، تهیه‌ی خوراک سایت، ارتباط مستقیم با سایت، ارتباط مستقیم با اپ، دفتر امانات و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

»» برنامه حسابداری طلا و نقره فروشی

این برنامه، مخصوص کنترل، نگهداری، خرید، فروش و تهاتر طلا، پلاتین یا نقره طراحی شده‌است. از طریق این نرم افزار حسابداری طلا فروشی ، امکان انجام کلیه‌ی امور مربوط به یک مغازه یا موسسه طلا فروشی فراهم می‌شود. همچنین در تنظیمات برنامه‌ها امکانی وجود دارد که به‌جای انواع موجودی پلاتین، از انواع نقره‌جات استفاده کرد. این برنامه‌ها فاقد بخش جواهرات و مخراجکاری‌ست و به همین دلیل از برنامه‌ی مخصوص خرده‌فروشی طلا و جواهر ارزان‌تر است. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: امکان تک‌فروشی و بنکداری، امکان طراحی فاکتور، بارکد، استفاده از تکنولوژی RFID، آمارگیری، تعمیرات، دفتراقساط و..که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

»» نرم افزار مخصوص حسابداری بنکداری طلا و جواهر

در نرم افزار مخصوص بنکداران طلا و جواهر، دفاتر مخصوصی وجود دارد که امکان ثبت اجرت‌های گرمی و درصدی طلای ساده، طلای پایه، پلاتین ساده یا پلاتین پایه؛ هنگام دریافت، پرداخت یا مرجوعی‌های مربوط به یک شخص خاص را فراهم می‌سازد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: بنکداری طلا، جواهر و نقره، چاپ و طراحی فاکتور، آمارگیری، استفاده از فناوری RFID، دفاتر مخراجی، دفاتر ارزی، دفاتر فی و اجرت و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

»» برنامه مخصوص حسابداری تولید 

این برنامه ، دارای ویژگی‌های اخذ سفارشات مشتریان، تولید چندمرحله‌ای با دفتر کسراستاندارد و موم است. موجودی خطوط تولید در همه‌ی مراحل اعم از بسابکاری، ذوب و مخراجکاری کنترل شده و امکان پرداخت یا فروش آنها در زمان‌های گوناگون فراهم می‌باشد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: ثبت و تعریف قالب‌های موم، ایجاد خط تولید و طراحی موم، تعریف موم و رنگ کارهای مختلف، ایجاد خط تولید ذوب، ریخته‌گری، بسابکاری، پرداخت‌کاری و ..، محاسبه‌ی کسر تولید، فاکتور بنکداری و تک‌فروشی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

»» نرم افزار مخصوص حسابداری مخراجکاران طلا

این برنامه‌ ای‌ است که مخصوص مخراجکاران طلا و پلاتین ساخته‌شده‌است. فرایند مخراجکاری دربرگیرنده حسابداری جواهر است. در این پکیج فهرست سنگ‌های ما یا مشتریان و نیز پایه‌های طلا یا پلاتین ما یا مشتریان، اعلام‌ شده و ضمن ثبت جزئیات مخراجی سنگ‌ها و جواهر به‌دست‌آمده، حساب ریالی یا ارزی مشتری، آبکار، مخراجکار و سایر خدمات‌دهندگان مشخص می‌شود. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: ثبت پرونده‌ی عملیات مخراجی برای مشتریان، دریافت پایه و سنگ امانت، امکان فاکتور نمودن پایه وسنگ، تولید دفتر شکل/عکس مخراجی برای کنترل، ثبت فاکتور آبکاری و مخراجکاری، ثبت عملیات مخراجکاری و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

»» برنامه فروغ ماندگار ویژه طلا و حسابداری زرگری

در برنامه‌ی فروغ ماندگار، نامه‌های رسیده از همه‌ی انواع نرم‌افزارهای حسابداری زرگری، به‌صورتِ اتوماتیک و با چند کلیک تبدیل به اسناد حسابداری دوبل می‌شوند. این برنامه‌ با سرعت و دقت، اطلاعات نرم افزار مخصوص طلا و جواهر را فراخوانی میکند. و ضمن ساخت انواع کدتفصیلی و معین بر مبنای اطلاعات مسبح، دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد. با داشتن اسناد دوبل حسابداری زرگری، امکان چاپ استاندارد اسناد دوبل و دفاتر حسابداری فراهم می‌شود. همچنین انواع گزارش حسابداری رسمی، با عناوین «سند خلاصه»، «ترازنامه»، «کاربرگ» و سایر اطلاعات و گزارشات رسمی حسابداری دراختیار شما قرار می‌گیرد. اسناد افتتاحیه و اختتامیه نیز به راحتی و به صورت اتوماتیک ایجاد می شوند. جهت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

نرم افزار مخصوص طلا و جواهر | طلافروشی | جواهرات فروشی

برای آشنایی دقیق نر با نرم افزار حسابداری مخصوص طلا و جواهر به لینک‌های زیر مراجعه کنید

 

فهرست