نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

نرم افزار حسابداری نقره فروشی

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار امکان مدیریت و کنترل انواع موجودی نقره همچون نقره ساده ، نقره پایه و نقره متفرقه را دارد. نقره فروشان و بنکداران می توانند تا وضعیت سنگ های نقره‌های خود را نیز کنترل و نگهداری کنند. به این منظور یک موجودی دیگر با عنوان “جواهر نقره” به فهرست موجودی‌های کالا اضافه می‌شود. جزئیات مشخصات سنگ‌های به کار رفته در جواهرات نقره به همراه قیمت تمام‌شده و اتیکت آنها محاسبه و براساس قیمت روز نقره  گزارش می‌شود.

در نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار امکان نگهداری و محاسبات حساب گرمی نقره همکاران و بنکداران نقره وجود دارد. در حقیقت هر فرد می‌تواند دارای سه یا چهار حساب باشد. حساب ریالی ، حساب گرمی طلای ۷۵۰ و حساب گرمی نقره ۱۰۰ یا ۹۰ سه حساب اصلی هر مشتری است. اگر از ویژگی ارزی برنامه استفاده کنید یک حساب دیگر به عنوان حساب ارزی به حساب‌های اشخاص، سهام‌داران، صندوق‌ها، بانک ها ، هزینه‌ها و درآمدها اضافه می‌شود. در دفاتر مخصوص حسابداری صورت وضعیت گردش عملکرد این حساب و مانده آن نیز گزارش می‌شود.

 

نرم افزار حسابداری نقره فروشی

 

کلیات مربوط به نرم افزار حسابداری نقره فروشی

به طور کلی نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار مخصوص کنترل، نگهداری، خرید، فروش و تهاتر طلا و نقره است. انجام کلیه‌ی امور مربوط به یک مغازه ، فروشگاه ، گالری  یا موسسه نقره فروشی, از طریق این بسته نرم‌افزاری فراهم است. نقره‌فروشان یا بنکداران یا کارخانه‌داران به راحتی می‌توانند با این نرم افزار علاوه بر نگهداری انواع طلا ، نقره ، سکه و سایر کالاها و محصولات، به تجزیه و تحلیل سریع اطلاعات خود بپردازند. و به راحتی از طریق دفتر حساب هر کالا، کارت کالا و کاردکس حسابداری کالا را تهیه و ملاحظه کنند.

گزارشات متنوعی در نرم افزار وجود دارد که بر طبق استانداردهای حسابداری و نیازهای صنف طلا و نقره فروشی ، اطلاعات جامع و پویایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از طریق دفاتر حسابداری که برای تفصیلی‌های مختلف اعم از شخص، سهامدار، صندوق، بانک، هزینه، درآمد و خدمات هستند و نیز دفاتر مربوط به کالاهای امانی ریالی یا ارزی خیلی سریع به ریز تراکنش‌‌ها و معاملات و جمع نهایی آنها دسترسی خواهید داشت.

 

صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در برنــامه مخصوص نقره فروشی مسبح ماندگار
صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

مثالی از کارکرد برنامه

پس از ثبت یک فاکتور فروش ، امکان چاپ آن فاکتور بر روی یک یا چند قالبی که خود طراحی کرده‌اید، فراهم می‌شود. قالب انتخابی را می‌شود به جای چاپ، به صورت تصویر یا PDF در آورد و آنرا برای مشتری ایمیل کرد. همچنین می‌توان پیامک تشکر خرید برای مشتری فرستاد و یا اینکه صورت خلاصه فاکتور را به وی پیامک زد. در نرم افزار حسابداری نقره فروشی ثبت یک ردیف کالا در فاکتور فروش به‌ روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق نوشتن کد، انتخاب از فهرست، استفاده از بارکد یا استفاده از RFID ، کالا را انتخاب کرده و در فاکتور ثبت کنید.

ضمن آنکه امکان انتخاب دسته‌جمعی کالاها و ثبت آنها در فاکتور فروش نیز وجود دارد. تعداد ردیف‌های نامحدودی از انواع موجودی‌های کالا و خدمات را می‌توان در یک فاکتور فروش وارد کرد. هنگام مرجوعی فاکتورهای فروش یا پرداخت امکان انتخاب فاکتور فروش و مرجوعی یکباره‌ی آن و یا ثبت دلخواه یک کالا از دوره‌ی مالی جاری و یا یک دوره ‌مالی گذشته فراهم خواهد بود.

 

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

مطالعه بیشتر پیرامون برنامه نقره

هنگام ثبت فاکتور فروش و یا هر فاکتور دیگری که طرف حساب آن یک شخص است، مانده حساب قبلی ریالی، ارزی، طلایی و نقره قبلی شخص محاسبه میشود. وضعیت تغییرات جدید بواسطه فاکتور جاری و مانده حساب نهایی شخص نمایان میگردد. در نرم افزار حسابداری نقره فروشی ، درصورت تائید فاکتور توسط شما، مقادیر جدید در گردش حساب شخص ورود کرده و در هر لحظه امکان مشاهده‌ی سریع مانده‌حساب‌های اجرتی و گرمی به همراه راس مانده‌ بدهی و طلب اشخاص فراهم می‌‌باشد. برای آشنایی بیشتر با این برنامه بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت را بخوانید و جای حسابهای پلاتین را با نقره عوض کنید.

 

صفحه مخصوص فرایندهای مربوط به معاملات مسبح ماندگار
صفحه مخصوص فرایندهای مربوط به معاملات نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

نحوه تهیه برنامه حسابداری نقره فروشی

ما برای شما بسته‌های متنوعی داریم که بنا به نوع کار و بیزینس شما خصوصیات متفاوتی دارند. همه محصولات ما امکان آنرا دارند که به جای پلاتین -برای حساب سوم- از نقره استفاده شود. درصورتی که فقط یک گالری نقره دارید می‌توانید از نرم افزار حسابداری طلا و نقره فروشی استفاده کنید. اگر در کنار گالری نقره، موجودی جواهرات نقره، سنگ‌های داخل آن و یا موجودی جداگانه سنگ دارید می‌توانید از نرم افزار حسابداری نقره و جواهر مسبح ماندگار استفاده کنید. اگر در کار بنکداری طلا و نقره هستید از نرم افزار حسابداری بنکداری و اگر در کار تولید نقره‌جات و جواهرات نقره هستید می‌توانید از نرم افزار حسابداری کارگاه نقره و جواهر استفاده کنید.

در کنار همه‌ی این بسته‌های نرم‌افزاری شما می‌توانید از هر یک از ویژگی‌های متعدد قابل افزودن به برنامه اصلی نیز استفاده کنید. امکان استفاده از اپلیکیشن اندروید فروش طلا و نقره نیز فراهم است. شما می‌توانید آنچه ذکر شد را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید.

نحوه پشتیبانی برنامه

شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول، همواره پشتیبان حقوقی این برنامه است. و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. از سال ۱۴۰۱ سرویس پشتیبانی آنلاین برنامه نیز تهیه شد. با این حساب اگر خطای ناشناخته‌ای رخ دهد، بلافاصله آن را به سرور آنلاین خواهید فرستاد. و تصحیح‌شده‌ی آن طی روزهای بعد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

فهرست