خانه / مطالب مربوط به نرم افزار حسابداری زرگری / تفکیک اتوماتیک انواع کدهای طلا و پلاتین در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

تفکیک اتوماتیک انواع کدهای طلا و پلاتین در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار

خصوصیت جدیدی به برنامه مسبح تمام‌عیار (نگارش ۷.۴.۱۳۹۴.۹۱) اضافه شده‌است که امکان تفکیک کدگذاری پیش‌فرض را توسعه بخشیده‌است. در نگارش‌های پیشین برنامه، پیش‌فرض و نحوه‌ی کدگذاری اتوماتیک جواهرات، ساده‌ها و پایه‌ها در سه‌بخش متفاوت، با هم مشترک بودند؛ هم‌اکنون اما امکانی در بخش تنظیمات موسسه و در قسمت کدگذاری اجناس اضافه شده‌است که درصورت نیاز شما، امکان تفکیک انواع جواهرات، طلاها و پلاتین‌های ساده و پایه در شش بخش مختلف، برای شما فراهم می‌شود.

در این حالت ابتدا کد جدید به‌دست‌آمده در محدوده‌ی جنس‌های هم‌تیپ خود جستجو شده و درصورتی که کد تولید‌شده، قبلا ثبت‌ نشده‌باشد، کد تولیدی به عنوان کدپیشنهادی برنامه در قسمت‌های مختلف ارایه می‌شود. در غیراینصورت و درصورت وجود داشتن کد به‌دست‌آمده در هر یک از کدهای قسمت‌های دیگر، ابتدا در محدوده‌ی جواهرات، پایه‌ها یا ساده‌ها کد جدید تولید می‌شود و باز هم در صورت وجود داشتن کد، در محدوده‌ی کلیه‌ی طلاها و پلاتین‌ها جستجو شده و کد جدید به‌دست می‌آید.

 

 

 

چک کنید

گزارش قابل طراحی برای مدیریت فروش از نرم افزار حسابداری طلا فروشی مسبح تمام عیار

گزارش قابل طراحی از اجناس فروخته‌شده نرم افزار حسابداری طلا فروشی همراه با تصویر

در این قسمت به معرفی یک نمونه از گزارشات نرم افزار حسابداری طلا که قالب آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *