نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

پکیج اقتصادی طلاویرا

باتوجه به شرایط اقتصادی حاکم بر اقتصاد فعلی ایران، شرکت اشراق رایانه در راستای جذب حداکثری کاربران، پکیج اقتصادی طلا ویرا [+] را تهیه و ارایه نمود. این بسته‌ی نرم‌افزاری مبتنی بر بخش‌هایی از نرم افزار مسبح ماندگار نگارش هفت است.

نرم افزار حسابداری اقتصادی طلاویرا
نرم افزار حسابداری اقتصادی طلاویرا

 

این برنامه محدود، اقتصادی، راهگشا و کار راه‌انداز است. محدود به این معنی که امکان افزودن سایر ویژگی‌ها به آن وجود نداشته و امکان شبکه‌کردن آن نیست. کاربرانی که نیاز به داشتن ویژگی‌های افزودنی دارند بایستی از سایر بسته‌های نرم‌افزار مسبح استفاده کنند. پکیج اقتصادی طلا ویرا فاقد بخش‌های مخراجکاری، تعمیرات، آبکاری، ری‌گیری و فاقد یکسری گزارشاتی است که در سایر بسته‌های نرم‌افزاری مسبح قرار دارند.

 

نمایی از پکیج اقتصادی طلاویرا
نمایی از پکیج اقتصادی طلا ویرا

 

کلیاتی از پکیج اقتصادی طلا ویرا

اشخاص همچون سایر بسته‌های نرم‌افزاری مسبح دارای سه حساب ریالی، طلایی و پلاتین هستند که می‌توان به‌جای پلاتین از نقره استفاده کرد. موجودی کالاها شامل جواهرات طلا و پلاتین، طلاهای ساده و پایه، طلاهای متفرقه، آبشده، شرطی، پلاتینیوم، سکه، سنگ و موجودی جانبی است. عملیات تهاتر طبق فرایندهای دریافت و پرداخت کالا و وجه انجام می‌شود. یک طلا فروش و یا یک جواهرفروش اگر نیاز به جزئیات پیشرفته و البته کارآمد سایر بسته‌های نرم‌افزار نداشته باشد، به‌راحتی می‌تواند از پکیج اقتصادی طلا ویرا استفاده کرده و کار نگهداری و مدیریت اطلاعات حسابداری گالری خود را به انجام رساند.

قابلیت طراحی و چاپ فاکتورهای مخصوص فروش در این برنامه وجود دارد. گزارشات حسابداری بر اساس فرایند تعدیل حساب‌های پایان دوره‌ی طلایی و پلاتین با پکیج اقتصادی طلا ویرا انجام می‌شود. محیط برنامه ساده و کلیدها دردسترس تعریف شده‌اند.

قیمت این پکیج به همراه سابر بسته‌های نرم‌افزاری مسبح ماندگار در بخش فروشگاه سایت آورده شده است. در شرایط اقتصادی حادی که فعلا بر سرزمین ایران حاکم شده است، اگر توان استفاده از بسته‌های اصلی ما را ندارید، خرید بسته‌ی نرم‌افزاری طلا ویرا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با ما در تماس باشید.

‌ ‌

فهرست