نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

تغییرات نگارش ۸.۱۳۹۹.۱۶۰۱.۲۱ سیستم طلا و جواهر

۱۳۹۹/۰۶/۰۱

 • افزودن تعداد سنگ به مشخصات سنگ‌های وزنی بارخونه. به‌این‌ترتیب در کلیه‌ی عملیات مرتبط با سنگ‌های وزنی بارخونه اعم از خرید، فروش، تبدیلات و .. ، پارامتر تعداد نیز به‌صورت دلخواه دخالت داده می‌شود. دفتر هر سنگ مقادیر ورودی و خروجی تعداد را نمایان کرده و مانده‌ی نهایی تعدادی هر سنگ وزنی در فهرست موجودی سنگ‌ها فهرست می‌شود.
 • ‌تغییر ساختار صفجه‌ی محافظت از سیستم. صفحه‌ای در سیستم وجود داشت که وقتی می‌خواستیم کاری نکنیم آن صفحه را با فشردن یک کلید در هرجای برنامه، قعال می‌کردیم. برای ورود مجدد به برنامه بایستی رمز مشخصی را وارد می‌کردیم. اکنون به‌جای پسورد، کدکاربری و کلمه رمز پرسیده می‌شود. بنابراین از این به‌بعد از این صفحه برای جابجایی کاربری نیز می‌توان استفاده کرد.

صفحه محافظت از سیستم نرم افزار طلا

 

 • افزودن صفحه‌ای به تنظیمات مدیریتی با عنوان “محدویت فروش و تعمیر” جهت تنظیم محدودیت‌هایی که می‌خواهیم برای فروش و تعمیرات اعمال کنیم. برحسب این گزینه، امکان تعیین سقف برای هر فروش تا از قیمت اتیکت بیشتر نشود و همچنین امکان تعیین درصد نوسان برای وزن برگشتی از تعمیرات فراهم شده است. گزینه‌های مربوط به محدوسازی اقلام و تخفیفات فروش نیز به این صفحه منتقل شده است.
 • تنظیم فرایندی جهت ثبت فاکتورهای فروش با استفاده از شماره‌تلفن مشتری. اگر شماره‌تلفن در سیستم متعلق به‌ شخص خاصی بود منوی فروش بازشده و آماده تنظیم ردیف‌ها می‌شود و در غیراینصورت منوی ثبت‌نام شخص بازشده و پس از تنظیم مشخصات شخص، به بخش فروش وارد می‌شویم.
 • تنظیم دسترسی‌های جدید برای کاربران جهت استفاده از امکانات آمارگیری کالاها و انتقال محدودیت‌های قابل‌تنظیم حسابداری از منوی تنظیمات مدیریتی به سطح دسترسی هر کاربر.
 • مرتب‌سازی سایر صفحات در تنظیم سطوح دسترسی کاربران هنگام تعریف کاربر، جهت سهولت یافتن گزینه‌های قابل انتخاب.

 

مرتب‌سازی نحوه‌ی تنظیم دسترسی به صفحات دیگر هنگام تعریف کاربر جدید

 

 • امکان کنترل تعداد ارقام دقیق کد ملی اشخاص.
  • افزودن چهار گزارش دیگر به گزارش اینترنتی سیستم که یک ویژگی بوده و فایل اکسل تولیدی درنهایت با FTP به اینترنت وارد می‌شود.

   1. افزودن قیمت‌ سنگ‌های جواهرات به گزارش صورت خلاصه دارایی های کالا.
   2. گزارش وزن سنگ‌های موجود بارخونه و سنگ‌های سوارشده جواهرات موجود براساس کد سنگ.
   3. گزارش وجوه نقد جاری سیستم به همراه موجودی کالا ارزی.
   4. گزارش مانده حساب اشخاص بدهکار و بستانکاری که مانده‌حساب آنها از یک مبلغ بیشتر است.

تنظیمات گزارش اینترنتی برنامه مسبح ماندگار

 

 • امکان نمایش اسلایدی تصاویر یک دایرکتوری خاص در نمایش نوع سوم از ویژگی مانیتور دوم.
 • افزودن عکس و مشخصات ریز سنگ و ترکیبات طلا به فهرست کدهای مدل. به‌این ترتیب وقتی در خرید، دریافت یا تبدیلات قبل از درج‌شدن جواهر در سیستم، کدمدل آن انتخاب شود، جواهری با تصویر، مشخصات سنگ و.. مربوط به آن کدمدل ثبت می‌شود.
فهرست