خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود در زمینه آنالیز، طراحی و برنامه نویسی نرم افزار حسابداری مخصوص صف طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار را آغاز کرده است. از پی گذشت سال‌ها، این نرم افزار طلا فروشی و طلا سازی به مرور زمان و با دریافت واکنش‌ها، پیشنهادات و انتقادات مشتریان و پدیدآمدن ابزارهای نوین، به گونه‌ای پیشرفت کرده که هم‌اینک یکی از بهترین، راحت‌ترین و کامل‌ترین برنامه‌های مرتبط با حسابداری صنف طلا و جواهر و اصناف اقماری آن شده است.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | نرم افزار طلا فروشی | نرم افزار طلا سازی
نمایی از صفحه موجودی جنسی نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار – مخصوص حسابداری زرگری

 

فعالان حوزه طلا ، پلاتین ، نقره ، ساعت ، سکه و ارز ضمن آنکه به سیستمی مدرن جهت نگهداری و مدیریت کالا و حساب های خویش نیاز دارند؛ به دلیل نوع خاص حسابداری مخصوص زرگری، داشتن یک سیستم جامع هوشمند که بر اساس روابط و ضوابط این صنف بنا شده باشد را نیاز دوچندان خویش می دانند. نگهداری و مدیریت حساب های مختلف صنف زرگری و اصناف اقماری آن  از روشها، تعاریف و عرف های مخصوصی پیروی می کند که در سایر اصناف و گروه های مالی وجود ندارد. برای یک طلافروش چیزی که مهم است این است که در حساب ابتدای دوره خود چند گرم طلا  داشته و در حساب پایان دوره خود این طلا به چه مقداری افزایش یا کاهش داشته است. این تمایل، ضمن آنکه بحث ها و الگوریتم های پیچیده حسابداری تعدیل و حساب ارزش دفتری را بوجود آورده است، سبب خاص شذن نوع گزارشات و نمودارهای نرم افزار طلا فروشی شده است.

از سال ۱۳۷۸ تا کنون انواع نرم افزارهای مختلف مرتبط با اقشار گوناگون این صنف طراحی، تولید و روانه بازار شده است. حسابداران زیادی با یادگرفتن روش ها و مهارت های کار با این برنامه ها، موفق به جذب در بازارهای کار مرتبط با مغازه های طلا فروشی ، موسسات و کارگاه های طلا و جواهر شده و در کسب و کار خویش به موفقیت های چشمگیری رسیده اند. یادگیری نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار و سایر نرم‌افزارهای مسبح با توجه به آموزش‌های ارایه‌شده، کار چندان پیچیده‌ای نیست.

صاحبان مغازه ها و موسسات نیز ضمن اطمینان خاطر نسبت به وضعیت نگهداری، امنیت و محاسبات روتین حساب های خود، با استفاده از ابزارها و روش های نوین ارایه شده در نرم افزار طلا فروشی ، سرعت و دقت کاری خویش را صد چندان کرده اند. ما نیز طی این مدت، ضمن به روز رسانی و مستحکم سازی ساختار برنامه، خود را با پیشرفت فناوری های نوین هماهنگ کرده‌ و موفق به تنظیم و طراحی نگارش هشت نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار شده‌ایم.

 

قوانین و مقررات نرم افزار طلا و جواهر

  • مشتریانی که نگارش‌های پیشین نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار را دارند بایستی طی بازه‌ی زمانی ارایه شده از سوی شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا، نسبت به آپگرید برنامه خود اقدام کنند تا مشمول پشتیبانی و قبول سفارشات شوند.
  • خریداران نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار بایستی دست‌کم هر هفته یکبار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان گرفته و بر روی سی‌دی، فلش یا هاردهای جانبی نگهداری کنند تا درصورت خراب‌شدن کامپیوتر امکان بازیابی و دسترسی به اطلاعات قبلی فراهم باشد. عدم رعایت این موضوع، هیچ مسوولیتی نسبت به بازگشت اطلاعات، بر عهده شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا نخواهد گذاشت.
  • کاربرانی که وارد سایت نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار می‌شوند بایستی از هرگونه هرزه‌نگاری در قسمت ارایه نظر خودداری کنند.
  • هنگام دریافت فایل‌های مرتبط با برنامه، بایستی درسایت رسمی شرکت به نشانی erpv.ir ثبت‌نام کرده و ضمن واردکردن اطلاعات و مشخصات صحیح و تائیدکردن اطلاعات ورودی توسط ایمیل، اقدام به دریافت فایل نمائید.
  • اطلاعاتی که در نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار ثبت می‌کنید، می‌تواند فقط با قفل سخت‌افزاری خودتان قابل مشاهده باشد. این باعث بالارفتن سطح امنیت اطلاعاتی شما و حفظ حریم شخصی و کاری شما می‌شود.
  • هنگام ورود به سایت نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار، هیچ‌گونه اطلاعات اساسی و خصوصی از شما دریافت نمی‌شود.

 

انواع بسته‌های نرم افزار طلا

 

توضیح و تاکید

نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار کاملترین و بهترین نرم افزار حسابداری طلا و جواهر از نگاه کاربران آن  است. ساخت این نرم افزار از سال ۱۳۷۸ آغاز شده، تاکنون به نگارش ۸ خود رسیده و همواره توسط کادر فنی شرکت اشراق رایانه پشتیبانی شده و توسعه یافته است. این نرم افزار در بسته‌های مختلف و برای طلا و جواهر فروشان، بنکداران، مخراجکاران و سازندگان طلا، نقره یا پلاتین تهیه شده و به نظر اکثر کاربران، راحت‌ترین، متناسب‌ترین و بهترین نرم افزار حسابداری زرگری است. نرم‌افزار مسبح تمام عیار از امکانات منحصر به فرد زیادی برخوردار است که برای آشنایی با این امکانات می‌توانید به صفحه مطالب نرم افزار طلا و جواهر تمام عیار مراجعه نمائید. آخرین تغییرات این نرم افزار حسابداری اعم از رفع اشکالات احتمالی و یا اضافه‌شدن امکانات و ویژ‌گی‌های جدید از طریق صفحه‌ی آخرین تغییرات مسبح تمام عیار به اطلاع عموم می‌رسد. قیمت انواع نرم‌افزارها در این صفحه درج شده است. کافی‌ست کیفیت نرم افزار حسابداری ما را به همراه قیمت آن، با سایر نرم افزار های موجود در بازار طلا مقایسه کنید؛ مطمئن باشید که مشتری ما خواهید شد.