خانه / منتخبی از ویژگی‌های قابل افزودن به برنامه / ارسال ساختمند پیامک از طریق همه نرم افزار های حسابداری زرگری مسبح تمام عیار

ارسال ساختمند پیامک از طریق همه نرم افزار های حسابداری زرگری مسبح تمام عیار

درصورتی که از ویژگی ارسال و دریافت پیامک برخوردار باشید؛ ویژگی ارسال ساختمند پیامک ، پروسه‌ی ارسال پیامک را ساختیافته، سریع و هدفمند می‌کند. از این ویژگی در انواع نرم افزار حسابداری طلا و جواهر استفاده شده است.

با داشتن ویژگی ارسال ساختمند پیامک ، امکان تعریف جملات کوتاه در قالب‌های متعدد و با امکانات متنوع جهت ارسال تبریک تولد، تبریک پیش از تولد به همسران اشخاص، تبریک ازدواج، تذکر برای پاس‌کردن چک‌ در سررسیدهای پیش ِ رو، تذکر برای تسویه‌ی فاکتور، تذکر برای پرداخت قسط، تذکر بابت مانده‌بدهکاری براساس مبلغ و راس بدهکاری اشخاص، اعلامیه بابت قرارگرفتن در لیست سیاه یا سبز و .. فراهم می‌شود.

جملاتی که تعریف می‌شوند دارای پارامترهای متغیری هستند که می‌توان بواسطه‌ی آنها تاریخ و مبالغ را به‌صورت حرف یا عدد درآورد و ضمن محاسبه‌ی اختلاف روزهای سررسید تا امروز، از روش‌های مختلف آئین نگارش اعداد، جهت تکمیل و زیباسازی جملات استفاده نمود.

افزوده‌شده در نگارش ۷.۰.۱۳۹۰.۰
سفارشی در نگارش ۸ و ۷

چک کنید

کنترل کالاهای انواع نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر با تکنولوژی RFID

با استفاده از این ویژگی امکان مدیریت، تشخیص و هویت‌بخشیدن به یک کالا براساس یک کارت کوچک رادیویی فراهم می‌‌شود. RFID تگی است که به کالاها متصل شده و توسط امواج رادیویی، از طریق سینی یا تفنگی مخصوص، شناسایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *