نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح ماندگار

فهرست ویژگی‌های افزودنی قابل سفارش یا خرید

ویژگی‌های قابل خرید

نتیجه‌ای پیدا نشد.

بسته‌های مکمل برنامه طلا و جواهر

نتیجه‌ای پیدا نشد.

ویژگی‌های سفارشی

جدای از ویژگی‌های قابل خریداری از سایت و با قیمت مشخص، یکسری ویژگی‌های دیگر هم در برنامه طلا و جواهر ما وجود دارد که امکان ارایه آنها به شما مشتریان گرامی وجود دارد منتها بایستی برای داشتن آنها با ما تماس بگیرید تا پس از برآورد نیاز شما و بررسی نوع برنامه‌ مورداستفاده شما، روش نهایی برای افزدوه شدن به برنامه مشخص شود. عناوین این ویژگی‌ها در زیر فهرست شده است. برای مطالعه بیشتر بر روی آنها کلیک کنید.

ویژگی‌های زیر آنهایی هستند که در برنامه طلا و جواهر ما وجود داشته و در دل بسته‌های مختلف نرم‌افزاری ما جای داده‌ شده‌اند اما کماکان امکان آن وجود دارد که درصورت نداشتن آنها با ما تماس گرفته و آنها را بدست آورید. برای مطالعه بیشتر بر روی آنها کلیک کنید.

لازم به ذکر است که کادر فنی شرکت اشراق رایانه همیشه در حال پیگیری وضعیت و ساختار نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر است و اگر هر یک از مشتریان، نیازی داشته باشند و حتی قصد توسعه یا شخصی‌سازی یکی از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار را داشته باشند، سفارشات دریافتی از این عزیزان در زمان مقتضی انجام شده و با هزینه مناسب در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

فهرست