نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

یادآوری‌های شخصی

یادآوری فرایندی شبیه کوک‌کردن ساعت است تا فرارسیدن یک موعد معین را اطلاع دهد. این فرایند می‌توان مدت‌زمان مانده تا شروع رویداد را نیز یادآوری می‌کند. عنوان و شرح رویداد، روز و ساعت شروع رویداد و مدت‌زمان رویداد در یک صفحه ثبت می‌شوند. اگر نیاز به اطلاع‌رسانی قبل از شروع رویداد داشته باشید می‌توانید برحسب دقیقه، ساعت یا روز زمان یادوری را معلوم کنید. تکرار یادآوری در پریودهای زمانی خاص نیز یکی از وظایف سیستم در یادآوری وقوع رویداد است.

سیستم به‌راحتی می‌تواند ده‌ها رویداد در دقیقه را به‌صورت پی‌درپی یادآوری کند. هنگام رسیدن موعد رویداد و یا ورود به پریود زمانی تعیین‌شده‌ی قبل از وقوع رویداد، صفحه‌ای ظاهر می‌شود که ضمن یادآوری موکد، مدت‌زمان باقیمانده تا شروع رویداد، تعداد یادآوری‌ها و زمان سپری‌شده را مشخص می‌کند شما می‌توانید در همان صفحه از تکرار دوباره‌ی یادآوری جلوگیری کنید یا اینکه از سیستم بخواهید تا یادآوری‌اش را تکرار کند. همچنین تعداد یادآوری‌های هر روز از طریق سیستم اطلاع‌رسانی و ارتباطات شبکه‌ای اطلاع داده می‌شود. فرایند یادآوری از آواهای اطلاع‌رسان هنگام فرارسیدن موعدش استفاده می‌کند.

جزئیات یادآوری‌ها همراه با وضعیت اطلاع‌رسانی و آخرین وضعیت یادآوری در یک جدول مجزا بایگانی و نگهداری می‌شود. این جدول را در صفحه‌ی تقویم و یادداشت مشاهده کنید.

 

 

فهرست