خانه / منتخبی از ویژگی‌های قابل افزودن به برنامه / کنترل جامع فرایند تولید موم و محصولات از طریق نرم افزار حسابداری طلا سازی

کنترل جامع فرایند تولید موم و محصولات از طریق نرم افزار حسابداری طلا سازی

افزوده‌شده در نگارش ۷.۵.۱۳۹۵.۱۰۵
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
از طریق این ویژگی امکان کنترل دقیق فرایند تولید موم تا رنگ‌بندی و یافتن سریع میزان سفارشات موم‌ها فراهم می‌شود.جزئیات مشخصات و تصویر موم‌ها به همراه تعداد آن‌ها و همچنین تاریخ، ساعت، تنظیم‌کننده و شرح هرکدام از مراحل طراحی، چاپ سه‌بعدی، ساخت نقره، قالب‌گیری و چک‌نهایی معلوم شده و امکان تخصیص یک کار به این موم‌ها و مشخص‌سازی وزن تقریبی آن فراهم می‌شود.

پس از تنظیم موم‌های کارها، به‌صورت دستی یا اتوماتیک، مرحله‌ی ثبت دیفالت‌ها شروع می‌شود. در این قسمت تعداد موم‌های هر کار به رنگ‌های چهارگانه سفید، زرد، قرمز و سایر تقسیم می‌شود. با تفکیک رنگی موم‌ها، گزارش دفتر سفارشات بلافاصله بر ما معلوم می‌سازد که به‌ چه نوع مومی، چه تعداد و چه رنگی نیازمندیم. کلیه‌ی مراحل تولید در فرم‌های ویژه‌ای به‌همراه تصاویر کار یا موم، تفکیک و چاپ می‌شوند.

چک کنید

کنترل کالاهای انواع نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر با تکنولوژی RFID

با استفاده از این ویژگی امکان مدیریت، تشخیص و هویت‌بخشیدن به یک کالا براساس یک کارت کوچک رادیویی فراهم می‌‌شود. RFID تگی است که به کالاها متصل شده و توسط امواج رادیویی، از طریق سینی یا تفنگی مخصوص، شناسایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *