خانه / منتخبی از ویژگی‌های قابل افزودن به برنامه / استفاده از بستر شبکه Client/Server جهت کار با انواع نرم افزار حسابداری طلا و جواهر

استفاده از بستر شبکه Client/Server جهت کار با انواع نرم افزار حسابداری طلا و جواهر

افزوده‌شده در نگارش ۵.۵.۱۳۸۵.۱
سفارشی در نگارش ۸ و ۷

با داشتن ویژگی شبکه، امکان انجام کار تحت یک پایگاه اطلاعات و از دستگاه‌های مختلف را خواهید داشت.

وجود یک کامپیوتر مرکزی (Server) و چندین کامپیوتر دیگر (Client) که هرکدام بر روی یک پایگاه اطلاعات، امور متعدد مربوط به یک موسسه را ثبت، کنترل یا آنالیز می‌کنند.

جدای از امکانات متعددی که از طریق خصوصیت شبکه در اختیار شما قرار می‌گیرد و بیش از ۱۰۰۰ کلاینت را پشتیبانی می‌کند، با داشتن لایسنس شبکه، امکان ارتباط بین کامپیوترها و کاربران از طریق برنامه و تحت عناوین گفتگوی آنلاین، ارسال پیام، تصویر و دستور برقرار شده و گزینه‌هایی مانند صندوق پستی، تابلوی اعلانات، پردازش موازی ارسال ایمیل و پیامک، و امکانات مربوط به سیستم اطلاع‌رسانی به داشته‌های شما اضافه می‌شود.

چک کنید

امکان استفاده از اپلیکیشن فروش‌یار تمام‌عیار و اتصال آن به نرم افزار حسابداری طلا فروشی و نرم افزار حسابداری جواهر فروشی

اپلیکیشن فروش‌یار تمام‌عیار، برنامه‌ی مخصوص ثبت فاکتور فروش مسبح 8 از طریق موبایل یا تبلت به همراه کنترل وضعیت موجودی‌های جنسی و حساب اشخاص است. این اپ فعلا در دستگاه‌های اندرویدی نصب شده و عملیات ثبت فاکتور فروش ریالی یا ارزی را انجام می‌دهد. امکان ارسال دستور چاپ فاکتورهای فروش از طریق موبایل نیز فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *