نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

دفتر تلفن

دفترچه‌ی تلفن ابزاری عمومی برای استفاده‌ی همه‌ی کاربران سیستم است. این ابزار اطلاعات مربوط به تلفن‌ها ، ایمیل‌ها و نشانی‌های اینترنتی را از فهرست اشخاص و فاکتورهای فروش متفرقه جمع‌آوری کرده و به اطلاعات مخصوص دفترتلفن متصل می‌کنذ. جزئیات مشخصات مربوط به یک شخص با همه‌ی نشانی‌های ممکن‌اش در پرونده‌های دفترتلفن ذخیره می‌شود.

در دفترچه‌ی تلفن علاوه بر اینکه جزئیات کامل اطلاعات هر ردیف در صفحه‌ای جداگانه نمایش داده می‌شود، فهرست کامل پرونده‌ها نیز در بخشی مجزا وجود دارد. «کلیه‌ی تلفن‌ها»، «کلیه‌ی ایمیل‌ها» و «کلیه‌ی نشانی‌های اینترنتی» در بخش‌های متفاوت تفکیک شده‌اند. شماره‌های اول و دوم تلفن به همراه شماره‌ی فاکس به‌صورت پشت‌سرهم در اطلاعات دفترتلفن فهرست می‌شوند. این باعث می‌شود هنگام ثبت اطلاعات اشخاص نیازی به دقت و موشکافی در تعیین اولویت تلفن‌ها و موبایل‌ها نداشته باشید. چرا که علاوه بر انتقال همه‌ی شماره‌های اول تا سوم، اگر شماره‌ی تلفن‌های منتقل‌شده دارای خصوصیات شماره‌های موبایلباشند قابلیت تفکیک از شماره‌های ثابت را داشته و هویت آنها برای سیستم تعریف شده‌است.

هر کاربر می‌تواند در کنار تلفن‌هایی که برای عموم کاربران به‌ثبت می‌رساند، شماره‌های خصوصی خود که ربطی به کار و وضعیت ‌کاری‌اش ندارد را در همین قسمت وارد کند. هنگام ثبت اطلاعات دفترتلفن اگر گزینه «این اطلاعات خصوصی بوده و فقط برای من نمایش داده شود» فعال شود، اطلاعاتی که در پرونده‌ها بایگانی می‌شود فقط برای کاربری که آن‌را ثبت کرده‌است نمایش داده خواهد شد.

 

فهرست