نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

بانک جامع اطلاعات

به مجموعه نوشته‌هایی که درباره‌ی هر یک از انواع سرفصل‌های تفصیلی توسط کاربران ثبت می‌شود، اصطلاحا بانک جامع اطلاعات می‌گوئیم. هدف از ایجاد این بانک، گردآوری دایره‌المعارف کاملی از حاشیه و متن اطلاعاتی‌ست که دانستن آنها بر روابط کاری کاربران، پروسه‌های مدیریتی و روش‌های برقراری ارتباط با مشتریان تاثیر مثبت و کارآمد می‌گذارد.

هر کاربر می‌تواند درباره‌ی هر کدام از سرفصل‌های تفصیلی، درباره‌ی کاربران دیگر و موارد متفرقه‌ای که حین کار با آنها آشنا می‌شود و یا در چالش با آنها قرار می‌گیرد، مطالبی را بنویسد و ضمن موضوع‌بندی مطلب، آن برگه را در بایگانی بانک ذخیره کند. موضوعات بانک جامع اطلاعات را می‌توان براساس سلیقه‌های مدیریتی و نیازهای کاری کاربران در قسمت عناوین ثابت بازتعریف کرد. هر متنی که در بانک جامع اطلاعات ثبت می‌شود، دست‌کم بایستی دارای موضوع، خلاصه یا متن باشد. امکان پیوست‌کردن یک تصویر به اطلاعات ثبت‌شده وجود دارد. همچنین می‌توان فایل‌های مربوط به موضوع بانک با فرمت‌های مختلف صوتی، تصویری، آرشیوی یا اجرایی را به سند ثبت‌شده، پیوست کرد. اسناد مربوط به هر سرفصل تفصیلی هنگام نمایش جزئیات مشخصات آن سرفصل، به‌نمایش در می‌آیند تا امکان مطالعه درباره‌ی آن سرفصل و آشنایی دقیق با معایب، خصوصیات، مزیت‌ها و یا پیشنهادات دیگران به‌راحتی میسر شود.

دسترسی به بایگانی بانک جامع اطلاعات از طریق صفحه‌ی مخصوص کاربران امکان‌پذیر است. نوع اطلاعات بانک جامع می‌تواند درباره‌ی هریک از این موارد باشد : درباره‌ی کالاها،‌ درباره‌ی اشخاص،‌ درباره‌ی خدمات پرداختی ،‌ درباره‌ی خدمات دریافتی ،‌ درباره‌ی هزینه‌ها ،‌ درباره‌ی درآمدها ،‌ درباره‌ی سهام‌داران ،‌ درباره‌ی کاربران،‌ درباره‌ی صندوق‌ها،‌ درباره‌ی بانک‌ها و یا اطلاعات متفرقه .

صفحه بانک جامع اطلاعات در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح ماندگار

 

 

فهرست