نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

تغییرات نگارش ۸.۱۴۰۰.۱۲۱۶.۲۵ نرم افزار حسابداری طلا و جواهر

۱۴۰۰/۰۲/۲۴

  • ایجاد سه موجودی جدید جهت کنترل مدیریتی که در دسته‌ی انبار مدیریتی قرار می‌گیرند. این موجودی‌ها عبارتند از: موجودی طلای متفرقه انبار، موجودی سنگ وزنی انبار و موجودی سنگ تعداد انبار. امکان خرید یا دریافت این موجودی‌ها فراهم است و فقط می‌توان آنها را از طریق تبدیلات کالاها به موجودی‌های درگردشِ کالاتبدیل کرد. وضعیت حسابداری این کالاها همانند سایر موجودی‌هاست و موجودی آنها در ترازنامه و حساب عملکرد سود و زیان لحاظ می‌شود. این موجودی‌های مدیریتی، دفاتر کاردکس و کارت کالای مخصوص خود را دارند.
  • ‌بهینه‌سازی و تفکیک بخش‌های تولید. دفتر کسر اسناندارد تولید و دفتر مدل مستر از مجموعه دفاتر فی و اجرت جدا شده و منحصرا دریخش تولید قرار گرفتند. طبق این تقسیم‌بندی، تنظیم سطوح دسترسی کاربران نیز تفکیک و جداسازی شد. 

اپلیکیشن کنترل موجودی شعب

  • تنظیم فرایندهای مربوط به  اپلیکیشن PWA کنترل موجودی شعب. فایل‌هایی که برای انتقال بین‌شعب تولید می‌شوند را می‌توان در فرمتِ مخصوص سایت تهیه کرده و در اپلیکیشن آپلود کرد. همچنین بخشی در برنامه قرار داده می‌شود که امکان فروش کالاها در سایت، همزمان با فروخته‌شدن آنها در برنامه مسبح ماندگار را فراهم سازد.
  • گزینه‌ی جدیدی در بخش مخراجکاران تعبیه شد که امکان افزودن طلا یا پلاتین ساده به جواهر تولیدشده‌ی نهایی را فراهم می‌سازد. از وزن این کالا به همراه اجرت گرمی و درصدی پایه در محاسبه‌ی حساب مشتریان استفاده می‌شود. گزینه‌ی دیگری در بخش مخراجکاران اضافه شد که امکان انتخاب اِعمال یا عدم اعمال وزن گرمی سنگ‌ها در حساب مشتریان را میسر می‌سازد.
  • بخش جدیدی شامل فهرستی از شماره‌های سفارشات مختلف در قسمت‌های ارسال به حط تولید، برگشت از خط تولید و مخراجکاران اضافه شد که فهرست سفارش‌های درگیر با آن قسمت را مشخص می‌سازد. این بخش درواقع مربوط به اپلیکیشن PWA کنترل سفارشات است که همینک در دست طراحی و توسعه بوده و بزودی به کاربران گرامی تقدیم خواهد شد.
  • تهیه‌ی فهرست کامل فرایندهای دردسترس هر کاربر و نمایش فهرست‌وار آنها در منوی سرآغاز. با این کار دستیابی به فرایندهای دلخواه به‌سادگی و با یک جستجوی چند حرفی فراهم می‌شود.
  • رفع اشکالات و مشکلات گزارش شده کاربران.
صفحه سرآغاز در برنامه حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار
صفحه سرآغاز در برنامه حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار
فهرست