نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

اپلیکیشن PWA کنترل موجودی شعب

اپلیکیشن مخصوص فروش اجناس در یک مجموعه چند شعبه ای و تعامل بین شعبات همراه ارتباط اینترنتی با برنامه طلا و جواهر مسبح ماندگار ساخته شد. این برنامه یک اپلیکیشنِ تحت وب از نوع PWA بوده و از تکنولوژی بسیار جدید و جذابِ Blazor WebAssembly برای مدیریتِ ارتباط بین سرور و کلاینت‌های مختلف استفاده می‌کند.

سرورها توسط اشراق رایانه تهیه و برنامه بر روی آنها سوار می‌شود. کلاینت‌ها می‌‌توانند هر دستگاهی با هر سیستم‌ عاملی باشند که بتوان یک مرورگر مانند کروم یا فایرفاکس را بر روی آن نصب کرد. کلاینت‌ها می‌‌توانند ویندوز، لینوکس، موبایل یا تبلت اندروید یا IOS باشند.

اپلیکیشن کنترل موجودی شعب

ویژگی انتقال بین شعب

برای داشتن این اپلیکیشن بایستی ویژگی انتقال بین شعب در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فعال باشد. درصورتی که این ویژگی را داشته باشید امکان انتقال فاکتورهای فروش یا پرداخت از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر و مابین شعبات فراهم می شود. جزئیات فروش یا پرداخت در یک فایل ذخیره میشود و آن فایل در فاکتورهای خرید یا دریافت کامپیوتر مقصد فراخوانی و ثبت می گردد.

با استفاده از این اپلیکیشن که ارتباط اینترنتی با برنامه طلا و جواهر دارد، فایل‌هایی که بین شعب منتقل می‌شود در یک جا جمع می‌شوند. شعبات مختلف، تعریف میشوند و کاربرانِ شعبات با سطوح دسترسی متفاوت معرفی می‌شوند. همه‌ی کالاهایی که در فایل‌های مخصوص انتقال بین شعب وجود دارند، در اپلیکیشن به‌‌عنوان کالاهای موجود فهرست می‌شوند. از این لحظه به بعد فرایندهای بین شعب از طریق اپ کنترل و نگهداری می‌شود. یک کالا را می‌شود بین شعب جابجا کرد. آنرا رزرو کرد و یا اعلام فروش نمود. رزروکردن‌ها به‌صورت اتوماتیک پس از ۲ روز (قابل تنظیم) درصورتی که اعلام فروش نشده باشند به حالتِ موجود برگشته و سایر شعب می‌توانند آن کالا را برای فروش در اختیار بگیرند.

ارتباط سریع اپلیکیشن و نرم افزار حسایداری طلا و جواهر

این اپلیکیشن به‌گونه‌ای است که با کمترین کلیکِ ممکن دسترسی به فرایندها و عملیات مختلف در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فراهم باشد. در این برنامه مشخصات ریز یک محصول به ‌همراه تصویر و فهرست سنگ‌های جواهرات نیز  وجود دارند. فهرست کالاهای فروخته‌شده در بخش دیگری قرار می‌گیرد و حذفِ آخرین عملیات از طرف ِ کاربرانِ دارای مجوز به راحتی ممکن می‌شود. گزارش کارکردِ کاربران به همراه نمودارهایی از وضعیت کالاهای موجود در شعب و کالاهای فروش رفته از دیگر امکانات این اپلیکیشن تحت وب است.

شرکت اشراق رایانه امیدوار است طی سال جدید چندین نوع دیگر از این‌گونه اپلیکیشن ها را تهیه کرده و دراختیار مشتریان محترم قرار دهد. اگر اپلیکیشن مخصوصی برای نرم افزار حسابداری طلا و جواهر میخواهید یا درصورتی که خواهانِ این اپلیکیشن هستید با ما تماس بگیرید.

 

فهرست