اپلیکیشن PWA کنترل موجودی شعب

در فروردین ماه ۱۴۰۰ برنامه‌ای برای استفاده از قابلیت انتقال بین شعب مسبح ماندگار تهیه شده است. این برنامه یک اپلیکیشنِ تحت وب از نوع PWA بوده و از تکنولوژی بسیار جدید و جذابِ Blazor WebAssembly برای مدیریتِ ارتباط بین سرور و کلاینت‌های مختلف استفاده می‌کند. سرورها توسط اشراق رایانه تهیه شده و برنامه برروی آن سوار می‌شود. کلاینت‌ها می‌‌توانند هر دستگاهی با هر سیستم‌عاملی باشد که بتوان یک مرورگر مدرن مانند کروم یا فایرفاکس را بر روی آن نصب کرد. کلاینت‌ها می‌‌توانند ویندوز، لینوکس، موبایل یا تبلت اندروید یا IOS باشند.

اپلیکیشن کنترل موجودی شعب

در بخش ویژگی‌های افزودنی برنامه مسبح، بخشی تحت عنوان انتقال بین شعب وجود دارد. درصورتی که این ویژگی را داشته باشید امکان انتقال فاکتورهای فروش یا پرداخت از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر و مابین شعبات فراهم می شود. جزئیات فروش یا پرداخت در یک فایل ذخیره شده و آن فایل در فاکتورهای خرید یا دریافت کامپیوتر مقصد فراخوانی شده و ثبت می گردد.

با استفاده از این اپلیکیشن، فایل‌هایی که بین شعب منتقل می‌شود در یک جا جمع می‌شوند. شعبات مختلف تعریف شده و کاربرانِ شعبات با سطوح دسترسی متفاوت معرفی می‌شوند همه‌ی اجناسی که در فایل‌های مخصوص انتقال بین شعب وجود دارند، در اپلیکیشن به‌‌عنوان اجناسِ موجود فهرست می‌شوند. از این لحظه به بعد فرایندهای بین شعب از طریق اپ کنترل و نگهداری می‌شود. یک جنس را می‌شود بین شعب جابجا کرد. آن‌را رزرو کرد و یا اعلام فروش نمود. رزروکردن‌ها به‌صورت اتوماتیک پس از ۲ روز درصورتی که اعلام فروش نشده باشند به حالتِ موجود برگشته و سایر شعب می‌توانند آن جنس را برای فروش در اختیار بگیرند.

سیتم به‌گونه‌ای طراحی شده است که با کمترین کلیکِ ممکن دسترسی به فرایندها و عملیات مختلف فراهم باشد. مشخصات ریز  یک جنس به ‌همراه تصویر و فهرست سنگ‌های جواهر نیز در سیستم وجود دارد. فهرست اجناس فروخته‌شده در بخش دیگری قرار می‌گیرد و حذفِ آخرین عملیات از طرف ِ کاربرانِ دارای مجوز به راحتی ممکن می‌شود. گزارش کارکردِ کاربران به همراه نمودارهایی از وضعیت اجناس موجود در شعب و اجناس فروخته شده از دیگر امکانات این اپلیکیشن تحت وب است.

شرکت اشراق رایانه امیدوار است طی سال جدید چندین نوع دیگر از این‌گونه اپلیکیشن‌ها را تهیه کرده و دراختیار مشتریان محترم قرار دهد. درصورتی که خواهانِ این اپلیکیشن هستید با ما تماس بگیرید.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست