نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

تغییرات نگارش ۸.۱۳۹۹.۲۰۱۱.۲۳ نرم افزار حسابداری طلا فروشی

۱۳۹۹/۱۰/۱۰

  • افزودن پیش‌فاکتورهای خرید به برنامه. در نسخه‌های پیشین نرم‌افزار مسبح فقط پیش‌فاکتورهای فروش وجود داشتند. پیش‌فاکتورهای خرید همانند روال ثبت و انتقال پیش‌فاکتورهای فروش عمل می‌کنند. پس از ثبت پیش‌فاکتور می‌توان آن‌را به فاکتور قطعی خرید تبدیل کرد. همچنین امکان کپی‌برداری از یک پیش‌فاکتور به تعداد دلخواه وجود دارد.
  • ‌افزودن گزینه‌ی تاریخ کامل فارسی به حروف مربوط به سررسید چک‌های شخصی در قالب چاپ چک‌ها. گزینه‌های کدملی، کداقتصادی و شناسه‌ی ملی گیرنده چک نیز به مشخصات قابل چاپ بر روی چک‌ها اضافه شد.
  • افزودن اجرت درصدی فروش به جواهرات. قبلا اجرت‌های گرمی و درصدی جواهرات به‌صورت جداگانه وجود نداشتند. اینک امکان تفکیک اجرت‌های کاردکس جواهرات و اجرت‌های  فروش آنها وجود دارد. تغییرات آخرین قیمت‌ها بر روی اجرت‌های فروش اعمال شده و از اجرت‌های هنگام ثبت جواهر برای محاسبات کاردکس و قیمت تمام‌شده‌ی جواهر استفاده می‌شود.
  • افزودن وزن کل و وزن کل بدون سنگ به مشخصات جواهرات ترکیبی. از این پارامترها هنگام چاپ فاکتور یا تنظیم لیبل بارکد استفاده می‌شود و هر امکان مشاهده‌ی آن در فهرست‌ها و جزئیات جواهرات ترکیبی وجود دارد.
  • تنظیم موتور جدید راکفای مسبح جهت انتقال اطلاعات از برنامه به سایت‌های اینترنتی.
  • افزودن پارامترهای دینامیک جدید جهت درج در قالب بارکد جواهرات و انواع طلاها و پلاتین‌های ساده و پایه.

 

گزارش اینترنتی مسبح

  • گسترش امکانات گزارش اینترنتی. گزارش اینترنتی گزارشی است که در شیت‌های مختلف یک فایل اکسل تولید شده و به اینترنت منتقل می‌شود. در تنظیمات سلیقه‌ای کاربران گزینه‌ای جهت انتخاب نوع گزارش قرار داده شده است. این گزارش می تواند دربرگیرنده صورت دارایی‌های کالا، صورت‌ها سنگ‌های جواهرات با تفکیکات ویژه، گزارش وجوه نقد، گزارش ویژه از مانده حساب‌های اشخاص یا گزارش فروش و مرجوعی فروش باشد. اینک دو قابلیت جدید به این بخش اضافه شد تا بتوان این گزارش را پس از تولید به دو  نشانی اینترنتی آپلود کرد و یا در مسیر مشخصی از سیستم خود یا شبکه ذخیره نمود.
فهرست