نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

ویرایش جدید برنامه طلا و جواهر با نام مسبح ۱۱ نگارش ماندگار

طی سال گذشته شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا اقدام به توسعه‌ی برنامه‌ی حسابداری مسبح نمود. این برنامه که مسبح ماندگار نگارش ۱۱ نام دارد از لحاظ ساختار بر بستر مسبح تمام عیار نگارش ۸ برقرار شده اما طراحی‌های مخصوص خود را دارد.

لوگوی نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار نگارش ۱۱
لوگوی نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار نگارش ۱۱

 

عمده‌ترین تغییر این برنامه اضافه‌کردن امکان ثبت اطلاعات مربوط به شعب مختلف در یک پایگاه اطلاعات واحد است. کاربران مختلف بسته به سطح دسترسی‌شان می‌توانند تنظیم‌کننده‌ی اطلاعات شعبه و یا مشاهده‌کننده‌ی اطلاعات همه‌ی شعب باشند. در هر شعبه ریز موجودی‌های کالا، حساب اشخاص، حساب صندوق، حساب بانک و حساب سهامداران نگهداری می‌شود. وقتی اطلاعات کلیه‌ی شعب را می‌بینیم اطلاعات حساب‌های مختلف با هم جمع زده شده و نمایش داده می‌شوند. همچنین هر سند یا فاکتوری مشخصا در یک شعبه ثبت شده و به‌صورتِ تکی گزارش‌گیری می‌شود. همه‌ی گزارش‌ها هم به‌صورت تک‌شعبه‌ای و هم کل شعب قابل تهیه و تنظیم می‌باشند. این قابلیت جزیی از ارکان معمولی برنامه نیست و برای داشتن‌اش باید به‌صورت جداگانه سفارش دهید. به‌راحتی می‌توان دیتابیس مربوط به این شعب را در یک vps یا سرور شخصی قرار داد و شعبات شما از نقاط مختلف به آن دسترسی داشته باشند.

از دیگر گزارشات ریز و درشتی که تهیه شده است می‌توان به گزارش ترازنامه‌ی جامع مقایسه‌ای اشاره کرد. همان‌طور که از اسم این گزارش پیداست ترازنامه‌های مختلف حسابداری اعم از طلایی، ریالی، ارزی یا پلاتینی را تهیه کرده و با ترازنامه‌های دیگری که قبلا ذخیره شده است مقایسه می‌کند.

یکی از موارد ضروری برای راحتی ارتباط با مشتریان بحث پشتیبانی آنلاین است. در مسبح ماندگار ما بخش‌هایی اضافه کرده‌ایم که در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع اشکالات احتمالی کاربران اقدام کنیم. هرکجای برنامه که یک اشکال پیشبینی‌نشده اتفاق بیفتد بلافاصله توسط کاربر به سرور ما ارسال شده و تحت بررسی قرار می‌گیرد. از دیگر تعاملاتِ آنلاین افزودن امکان صدور اطلاعیه‌هایِ مهم و رساندن سریع آن به دست کاربران مسبح ماندگار است.

فهرست