طراحی‌ مخصوص جهت استفاده از مانیتورهای لمسی

امکانات و چگونگی کار نرم افزار حسابداری طلافروشی و نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی قبلا در صفحات مربوطه تا حدودی بررسی شد. در این یادداشت از ویژگی خاصی می گوییم که در نرم‌افزار طلافروشی یا طلا و جواهر فروشی کاربرد زیادی دارد و ضمن افزایش سرعت انتخاب انواع طلا ، سکه ، ارز و خدمات؛ روش های روتین تسویه را به سرعت هموار می کند.با داشتن این ویژگی ، هنگام کار با نرم افزار مسبح ماندگار ، امکان استفاده از مانیتورهای بزرگ و لمسی برای ثبت سریع فاکتورهای فروش و پرداخت طلا ، جواهر ، سنگ ، سکه ، دلار ، پلاتین یا نقره فراهم می‌شود.

"صفحه

 

روال کار در مانیتورهای لمسی

در نرم افزار طلافروشی برای مانیتورهای لمسی بزرگ، تیپ های گوناگون کالاهای موجود به همراه سرفصل خدمات پرداختی آشکار می شوند. این تیپ ها جواهرات ، انواع طلا و پلاتین ساده یا پایه ، انواع طلای خام ، انواع سکه ، انواع سنگ و سایر کالاهاست. طلاهای خام شامل طلای متفرقه ، طلای شرطی ، طلای آبشده ، انواع خرده طلا و پلاتینیوم است.

 

نمایی از صفحه تیپ اجناس قابل انتخاب در فاکتور پرداخت اجناس نرم افزار طلا فروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

نمایی از صفحه تیپ اجناس قابل انتخاب در فاکتور پرداخت اجناس برنامه حسابداری و حسابرسی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

 

نحوه نمایش کالاها در نرم افزار طلافروشی

پس از انتخاب هر کادر ، برنامه مسبح ماندگار فهرست اجناس موجود و قابل عرضه در آن گروه کالا را در صفحه مشخص  می کند. با یک بار لمس کردن آن بخش، جزئیات قابل تغییر مربوط به آن کالا در کادری بزرگ, با کلیدهایی به اندازه نوک انگشتان نمایان می شود..

 

نمایی از صفحه اجناس قابل انتخاب در فاکتور فروش نرم افزار طلا فروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

نمایی از صفحه اجناس قابل انتخاب در فاکتور فروش برنامه طلافروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

 

ساختار این فاکتورها به گونه‌ای تنظیم شده‌است که ، برای نوشتن اعداد یا شرح‌های مختلف، صفحه کیبورد شرحی یا عددی مخصوص بازشده و کلیدها بزرگتر از اندازه‌ی معمول طراحی شده‌اند، تا بتوان به‌راحتی آنها را لمس نمود.

 

نمایی از صفحه کلید بزرگ جهت درج اعداد در نرم افزار طلا فروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

نمایی از صفحه کلید بزرگ جهت درج اعداد در نرم افزار حسابداری طلافروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

تنظیمات صفحه نرم افزار طلافروشی

در تنظیمات مربوط به هر فاکتور فروش یا فاکتور پرداخت مربوط به نرم افزار طلافروشی ، امکان ثبت مقادیر پیش فرض برای صندوق ، حساب بانکی و تنظیم کننده فاکتور وجود دارد.همچنین در بخش دیگری از بخش تنظیمات فاکتورهای لمسی در نرم افزار طلافروشی، امکان کوچک یا بزرگ کردن کادرهای مربوط به نمایش اجناس و گروه های کالا قرار داده شده است. در بخش دیگری امکان ثبت مقدار پیش فرض برای درصد تخفیفات موردی و درصد تخفیفات ته مانده فاکتور به همراه درصد ارزش افزوده قرار گرفته است. در همین بخش تنظیمات از نرم افزار طلافروشی، زیربخشی قرار دارد که امکان انتخاب دست کم پنج قالب طراحی شده برای چاپ فاکتور فروش را به صورت همزمان در اختیار شما قرار می دهد.

 

نمایی از صفحه امکان انتخاب قالب های مختلف چاپ فاکتور به صورت همزمان در نرم افزار طلا فروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

نمایی از صفحه امکان انتخاب قالب های مختلف چاپ فاکتور به صورت همزمان در برنامه طلافروشی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

پرداخت انواع طلا در نرم افزار طلافروشی

برای پرداخت انواع طلا یا جواهر در برنامه نیز فاکتوری لمسی طراحی شده است. تفاوت آن با فاکتور فروش در این است که جمع وزن نهایی و اجرت درصدی انواع طلا را به حساب طلای ۷۵۰ کیفی ، کارخانه یا همکار برده و جمع وزن نهایی اجرت را به حساب ریالی آنها وارد می کند. اصولا پرداخت اجناس در نرم افزار طلا و جواهر برای معامله با همکاران و تهاتر با آنها بوده و فروش اجناس برای مشتریان معمولی و خریداران طلا و جواهرات است.

 

نمایی از صفحه اجناس قابل انتخاب در فاکتور پرداخت اجناس برنامه مسبح برای استفاده مانیتورهای لمسی

نمایی از صفحه اجناس قابل انتخاب در فاکتور پرداخت اجناس نرم افزار مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

تسویه فاکتور در نرم افزار طلافروشی

در فاکتور های فروش نرم افزار مسبح ماندگار که مانیتورهای لمسی دارد، چهار حالت برای تسویه سریع با مشتری درنظر گرفته شده است. البته در حالت معمولی امکان دریافت چک مشتری ، مرجوع چک خودمان ،  مرجوع خرج چک مشتری ، پرداخت توسط دیگران ، استفاده از امتیاز باشگاه مشتریان ، استفاده از کارت هدیه و استفاده از بن نیز فراهم است.در اینجا اما به چهار روش نقدی ، بانکی، نسیه و سایر موارد انجام می شود که در حالت “غیره” فاکتور به حالت معمولی رجوع داده می شود. در نرم افزار فروش طلا ، در حالت بانکی بلافاصله مشخصات حساب بانکی پیش فرض هر کاربر فراخوانی شده و نحوه دریافت بانکی مشخص می شود.همچنین این امکان وجود دارد که نرم افزار طلافروشی مستقیما به دستگاه پذیرنده شرکت آسان پرداخت متصل شده و مشتری با کشیدن کارت بانکی اقدام به تسویه مبلغ نماید.

 

فهرست کلیدهای لمسی تسویه در نرم‌افزار حسابداری طلا مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

فهرست کلیدهای لمسی تسویه در نرم افزار طلا ی مسبح ماندگار برای استفاده مانیتورهای لمسی

 

نرم افزار طلا و جواهر مسبح ماندگار به بسته های مختلفی تقسیم می شود. نرم‌افزار حسابداری طلا فروشی ، نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی و نرم افزار بنکداری طلا و جواهر از جمله شاخه های برنامه فروشگاهی مسبح ماندگار محسوب می شود.برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید (پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست