خانه / انواع نرم افزار موجود جهت استفاده صنف زرگری / نرم افزار حسابداری دوبل زرگری
نرم افزار حسابداری زرگری با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری دوبل زرگری

نرم‌افزاری به نام «فروغ تمام عیار» توسط کادر فنی شرکت اشراق رایانه تهیه شده است که کار یک نرم افزار حسابداری دوبل زرگری را انجام می‌دهد. این برنامه اطلاعات نرم افزار حسابداری طلا و جواهر و نرم افزار حسابداری طلا فروشی را فراخوانی کرده و براساس فاکتورها و اسناد مسبح تمام عیار، اسناد حسابداری دوبل تولید می‌کند. این برنامه فقط با نگارش هشت مسبح تمام عیار کار می کند.

 

 نرم افزار حسابداری دوبل زرگری
صفحه اول نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار

 

ساختار نرم افزار حسابداری دوبل زرگری به‌گونه‌ای تنظیم شده است که همه‌چیز به سرعت و دقت پیش رود. در نرم افزار حسابداری دوبل زرگری، نامه‌های رسیده از  انواع نرم افزار حسابداری زرگری، به‌صورتِ اتوماتیک و با چند کلیک تبدیل به اسناد حسابداری دوبل می‌شوند. ساختار این برنامه‌ مطابق با نرم‌افزار حسابداری مکانیزه فروغ است که با سرعت و دقت، اطلاعات را فراخوانی کرده و ضمن ساخت انواع کدتفصیلی و معین بر مبنای اطلاعات مسبح تمام عیار؛ دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

صفحه امکانات حسابداری نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار
صفحه امکانات حسابداری نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار

 

مهمترین کاربرد این برنامه برای حالتی‌ست که شما از دلار برای واحد اصلی نرم افزار طلا و جواهر و کنترل انواع موجودی‌های جنسی اعم از جواهرات، طلا و سنگ خود استفاده کرده و از ریال به‌عنوان واحد دوم آن سیستم استفاده می‌کنید. در این حالت برنامه فروغ پس از تشخیص این مساله، همه‌ی اسناد حسابداری دوبل را براساس واحد ریالی (واحد دوم) و براساس مزنه ثبت‌شده‌ی دلار هنگام ثبت فاکتورها تنظیم می‌کند. هنگام تعدیل حساب‌ها نیز همه‌ی حساب‌های دلاری با آخرین قیمت دلار تعدیل شده و ریالی می‌شوند. بنابراین ضمن آنکه شما می‌توانید حساب‌های خود را در برنامه مسبح براساس دلار نگهداری، گزارش‌گیری و کنترل کنید، و همیشه قیمت اجناس شما به‌روز می‌ماند، در برنامه‌ی فروغ تمام‌عیار نیز می‌توانید ریز عملکرد انواع حساب‌ها را برحسب ریال و با دقت تمام، گزارش‌گیری و مشاهده نمائید.

 

صفحه عناوین گزارشات مندرج در برنامه فروغ تمام عیار
صفحه عناوین گزارشات مندرج در نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار

 

با داشتن اسناد دوبل حسابداری مسبح، امکان چاپ استاندارد اسناد دوبل و دفاتر حسابداری فراهم می‌شود. همچنین انواع گزارش حسابداری رسمی، با عناوین «سند خلاصه»، «ترازنامه»، «کاربرگ» و سایر اطلاعات و گزارشات رسمی حسابداری دراختیار شما قرار می‌گیرد. اسناد افتتاحیه و اختتامیه نیز به راحتی و به صورت اتوماتیک ایجاد می شوند.

 

صفحه گزارشات جامع حسابداری رسمی از نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار
صفحه گزارشات جامع حسابداری رسمی از نرم افزار حسابداری زرگری با نام فروغ تمام عیار

 

نرم افزار حسابداری زرگری امکان اتصال به همه انواع نرم افزارهای صنفی مسبح تمام عیار را دارد. قیمت نرم افزار حسابداری فروغ تمام عیار با ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان است. برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید (پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید.

 

صفحه دفاتر رسمی حسابداری فروغ تمام عیار
صفحه دفاتر رسمی حسابداری نرم افزار حسابداری دوبل زرگری با نام فروغ تمام عیار

 

اگر می‌خواهید آشنایی بیشتری با نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح داشته باشید، به لینک‌های زیر سر بزنید:

 

 

چک کنید

نرم افزار حسابداری طلا سازی با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا سازی

نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار دو نوع تولید و سازندگی طلا را پشتیبانی می کند. در حالت پیشرفته کلیه مراحل تولید قطعات، تخصیص قطعات به کارها، تنظیم دیفالت ها و تنظیم سفارشات مشتریان براساس دیفالت، کار یا قطعه صورت می گیرد. در حالت عادی اما کسر استاندارد کارها مشخص شده و عملیات تولید طلا برحسب کارهای ارسالی به خط، هزینه های انجام شده، کارهای تولید شده و کارهای مانده انجام می پذیرد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: ثبت و تعریف قالب‌های موم و قطعات، ایجاد خط تولید و طراحی موم، تعریف موم و رنگ کارهای مختلف، ایجاد خط تولید ذوب، ریخته‌گری، بسابکاری، پرداخت‌کاری و ..، محاسبه‌ی کسر تولید، فاکتور بنکداری و تک‌فروشی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *