سیستم مدیریت محتوای وبسایت

افزوده‌شده در نگارش ۷.۴.۱۳۹۴.۹۳
سفارشی در نگارش ۸ و ۷

نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار علاوه بر انجام کارهای حسابداری و مدیریت موجودی، توانایی تنظیم سایت برای شما براساس تصاویر و مشخصات جواهرات شما را نیز دارد.

 

این سامانه جهت راه‌اندازی وبسایت‌های مربوط به جواهرفروشان تنظیم شده‌است.تعریف گالری‌ها در سه سطح عمومی، مخصوص اعضاء ثبت‌نام‌شده و اشخاص خاص انتخابی، اولین اقدام در شکل‌گیری سایت است. پس از آن امکان انتخاب جواهرات دلخواه و اختصاص آنها به هر یک از گالری‌ها و ثبت آن در سایت وجود دارد.همچنین امکان ثبت‌نام اشخاص از سوی صاحب برنامه و تخصیص گالری‌های مختلف به ایشان فراهم است. امکان گفتگو با شخص از طریق سایت و پاسخ‌گویی به وی از طریق یک CMS جداگانه نیز وجود دارد. پاسخ‌های شما در صفحه‌ی مشخصات شخص و در بالای صفحه به‌صورت آلارم نمایش داده شده و فقط برای آن شخص قابل رویت است.

این سامانه به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که می‌توان هر یک از جواهرات یا اشخاص را علامت‌گذاری کرده و به‌یکباره عملیات ارسال مشخصات آنها به سایت را انجام داد. قابل ذکر است که وبسایت شما با قابلیت‌های متنوع، شکلبندی و رنگ‌آمیزی دلخواه، تنظیم و طراحی می‌شود.

برای داشتن طراحی مخصوص خود در محیط وردپرس و با قیمتی به مراتب ارزانتر به این لینک مراجعه کرده و سایت نمایشی مخصوص آنرا مشاهده کنید.

همچنین شما می توانید برای طراحی سایت دوزبانه جواهرات به این لینک و سایت نمایشی فارسی و انگلیسی مخصوص آن مراجعه کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر تمام عیار

فهرست