نرم افزار حسابداری نقره فروشی

 نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار هرچند به‌همراه حساب طلا و موجوی‌های انواع طلا قرار دارد اما به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که درحالت ساده امکان مشاهده و کنترل نقره ساده ، نقره پایه و نقره متفرقه وجود دارد. در حالتی که نقره فروشان و بنکداران نقره وضعیت سنگ های نقره جات خود را کنترل و نگهداری می‌کنند یک موجودی دیگر با عنوان جواهر نقره نیز به فهرست موجودی‌های جنسی اضافه می‌شود. ریز مشخصات سنگ‌های به کار رفته در جواهر نقره به همراه قیمت تمام شده و اتیکت آنها براساس قیمت روز نقره محاسبه و ارایه می‌شود. در نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار امکان نگهداری و محاسبات حساب گرمی نقره همکاران و بنکداران نقره نیز وجود دارد. در حقیقت هر فرد می‌تواند دارای سه یا چهار حساب باشد. حساب ریالی ، حساب گرمی طلای ۷۵۰ و حساب گرمی نقره ۱۰۰ یا ۹۰ سه حساب اصلی هر مشتری است. اگر از ویژگی ارزی برنامه استفاده کنید یک حساب دیگر به عنوان حساب ارزی به حساب‌های اشخاص، سهام‌داران، صندوق‌ها، بانک ها ، هزینه‌ها و درآمدها اضافه می‌شود که در دفاتر مخصوص حسابداری صورت وضعیت گردش عملکرد آن حساب و مانده آن مشخص و معلوم می‌شود.

 

نرم افزار حسابداری نقره فروشی

 

به طور کلی نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار مخصوص کنترل، نگهداری، خرید، فروش و تهاتر طلا و نقره طراحی شده‌است. از طریق این بسته نرم‌افزاری ، امکان انجام کلیه‌ی امور مربوط به یک مغازه ، گالری  یا موسسه نقره فروشی فراهم می‌شود. شما به راحتی می‌توانید با این نرم افزار علاوه بر نگهداری انواع طلا ، نقره ، سکه و سایر کالاها و اجناس‌تان، به تجزیه و تحلیل سریع اطلاعات خود پرداخته و به راحتی از طریق دفتر حساب هر کالا، کارت کالا و کاردکس حسابداری کالا را تهیه و ملاحظه کنید. گزارشات متنوعی در نرم افزار وجود دارد که بر طبق استانداردهای حسابداری و نیازهای صنف طلا و نقره فروشی ، اطلاعات جامع و پویایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات زیادی برای آشنایی بیشتر شما در نوشته‌ی برنامه‌ پایه مسبح آورده شده است.

 

صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در برنــامه مخصوص نقره فروشی مسبح ماندگار

صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

پس از ثبت یک فاکتور فروش ، امکان چاپ آن فاکتور بر روی یک یا چند قالبی که خود طراحی کرده‌اید، فراهم می‌شود. قالب انتخابی را می‌شود به جای چاپ، به صورت تصویر یا PDF در آورد و آنرا برای مشتری ایمیل کرد. همچنین می‌توان پیامک تشکر خرید برای مشتری فرستاد و یا اینکه صورت خلاصه فاکتور را به وی پیامک زد. در نرم افزار حسابداری نقره فروشی ثبت یک ردیف جنس در فاکتور فروش به‌ روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق نوشتن کد، انتخاب از فهرست، استفاده از بارکد یا استفاده از RFID جنس را انتخاب کرده و در فاکتور ثبت کنید. ضمن آنکه امکان انتخاب دسته‌جمعی اجناس و ثبت آنها در فاکتور فروش نیز وجود دارد. تعداد ردیف‌های نامحدودی از انواع موجودی‌های جنسی و خدمات را می‌توان در یک فاکتور فروش وارد کرد. هنگام مرجوعی فاکتورهای فروش یا پرداخت امکان انتخاب فاکتور فروش و مرجوعی یکباره‌ی آن و یا ثبت دلخواه یک جنس از دوره‌ی مالی جاری و یا یک دوره ‌مالی گذشته فراهم خواهد بود.

 

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

هنگام ثبت فاکتور فروش و یا هر فاکتور دیگری که طرف حساب آن یک شخص است، مانده حساب قبلی ریالی، ارزی، طلایی و نقره قبلی شخص محاسبه شده، وضعیت تغییرات جدید بواسطه فاکتور جاری مشخص شده و مانده حساب نهایی شخص ارایه می‌شود. در نرم افزار حسابداری نقره فروشی ، درصورت تائید فاکتور توسط شما، مقادیر جدید در گردش حساب شخص وارد شده و در هر لحظه امکان مشاهده‌ی سریع مانده‌حساب‌های اجرتی و گرمی به همراه راس مانده‌ بدهی و طلب اشخاص فراهم می‌‌شود. برای آشنایی بیشتر با این برنامه بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت را ملاحظه فرمائید.

 

صفحه مخصوص فرایندهای مربوط به معاملات مسبح ماندگار

صفحه مخصوص فرایندهای مربوط به معاملات نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

 

نحوه تهیه برنامه حسابداری نقره فروشی

ما برای شما بسته‌های متنوعی داریم که بنا به کار شما خصوصیات متفاوتی دارند. درصورتی که فقط یک گالری نقره دارید می‌توانید از نرم افزار حسابداری طلا و نقره فروشی استفاده کنید. اگر در کنار گالری نقره موجودی جواهرات نقره، سنگ‌های داخل آن و یا موجودی جداگانه سنگ دارید می‌توانید از نرم افزار حسابداری نقره و جواهر مسبح ماندگار استفاده کنید. اگر در کار بنکداری طلا و نقره هستید از نرم افزار حسابداری بنکداری نقره و اگر در کار بنکداری نقره‌جات و جواهرات هستید می‌توانید از نرم افزار حسابداری بنکداری نقره و جواهر استفاده کنید. در کنار همه‌ی این بسته‌های نرم‌افزاری شما می‌توانید از هر یک از ویژگی‌های متعدد قابل افزودن به برنامه اصلی نیز استفاده کنید. امکان استفاده از اپلیکیشن اندروید فروش طلا و نقره نیز فراهم است. همچنین امکان استفاده از برنامه حسابداری فروشگاهی دوبل فروغ نیز برای کارهای ساده شما وجود دارد. شما می‌توانید آنچه ذکر شد را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست