نرم افزار حسابداری مخراج‌کاری طلا

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا برنامه‌ای مخصوص مخراجکاران طلا و پلاتین است. در این نرم افزار کلیه فرایندهایی که در مخراج کاری ها صورت می گیرد، برنامه ریزی و ثبت می شود. در کنار این و به صورت پایه‌ای این برنامه مخصوص کنترل ، نگهداری ، دریافت ، پرداخت ، تهاتر ، خرید و فروش انواع طلا ، جواهر ، پلاتین یا نقره طراحی شده‌است. از طریق این بسته نرم‌افزاری ، امکان انجام کلیه‌ی امور یک مخراجی فراهم می‌شود. برنامه مخراجکاری به‌گونه‌ای طراحی شده است که یک مخراجکار به‌راحتی بتواند با همه طرف‌حساب‌های خود به روش‌های مختلف داد و ستد انجام دهد. از یک طرف حساب گرمی طلا ، حساب گرمی نقره ، حساب گرمی پلاتین و حساب اجرت ریالی یا ارزی کارخانه و طلا ساز را کنترل و نگهداری می‌کند و از طرف دیگر کارگران مخراجکار ، آبکار و تعمیر کنننده ، حساب مشتریان بنکدار ، کیفی‌ها ، گالری داران طلا و جواهر و مشتریان متفرقه را از طریق فرایندهای متعدد موجود در برنامه مدیریت کند.

 

نرم افزار حسابداری مخراجکاری مخصوص مخراجکاران

 

در نرم افزار مخصوص مخراجکاران طلا و در عملیات مخصوص مخراجکاران، ابتدا سنگ ها و پایه های دریافتی از همکاران و مشتریان جهت تهیه جواهر دلخواه تنظیم می شوند. ممکن است سنگ یا پایه ای را خود مخراجکار به جواهر اضافه کند که وضعیت این قبیل اجناس هم در صفحه دریافت سفارش معلوم می شود. اگر برای انجام این سفارش از جایی خدماتی نیز دریافت کرده ایم در همین صفحه مشخص می شود.

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا

صفحه دریافت اجناس مشتریان در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

پس از دریافت سفارشات مشتری، سنگ ها تفکیک شده و ریز عملیاتی که برای مخراجکاری سنگها انجام شده است در سیستم ثبت می شود. از طریق نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا، اجرت هایی که ما باید به کارگر بدهیم و اجرتهایی که باید از مشتری بگیریم مشخص و ثبت می شوند تا در نهایت بر روی قیمت تمام شده جواهر اعمال شوند.

 

صفحه مخراجکاری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

صفحه مخراجکاری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

پس از این مرحله، و بعد از اعلام پایان کار ویژگی های جواهر به دست آمده و کسر مخراجی آن معلوم می شود. در همین مرحله می توان جواهر را به تعمیرات یا آبکاری فرستاد و حساب آبکار و تعمیرکننده را نیز به صورت جداگانه محاسبه کرد. در نهایت به سراغ وضعیت حساب مشتری میرویم. از آنجایی که ممکن است از حساب ارزی هم استفاده کنیم، درصدهای مختلفی برای مانده حساب ریالی، ارزی و گرمی مشتری وجود دارد که مانده حساب نهایی مشتری را پیرو محاسبات بسیار خاصی می کند.

 

صفحه تنظیم وضعیت جواهر به دست آمده در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

صفحه تنظیم وضعیت جواهر به دست آمده در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

 

پس از تنظیم عملیات مخراجکاری، امکان تهیه یک فایل مخصوص از اطلاعات نهایی وجود دارد که شامل همه فاکتورهای فروش یا پرداخت جنس به مشتری و جواهرات به دست آمده آن است. این فایل در تمامی نسخه های نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار قابل بازیابی بوده و همه مشتریانی که از برنامه مسبح استفاده کنند، می توانند بدون آنکه زحمت ثبت تک تک فاکتورها را به خود بدهند، فقط با بازیابی آن فایل، به یکباره وضعیت حساب کامل خود با مخراجکار را به صورت اسناد تفکیک شده در سیستم خود وارد کنند.

 

صفحه تنظیم برگه یا فایل تحویل کار به مشتری در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

صفحه تنظیم برگه یا فایل تحویل کار به مشتری در نرم افزار  مسبح ماندگار

 

در همین حال امکان چاپ چندین حالته فاکتورهای ارایه شده به مشتری به همراه ریز گزارش حساب مشتری در دفتر حساب اشخاص فراهم است. در کنار این امکانات که در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا قرار دارد، امکان تهیه سریع بارکد صوری یا واقعی  جواهر تولید شده نهایی وجود دارد که در قالب های مختلفی قابل تعریف و چاپ هستند.

 

صفحه تنظیم بارکد در نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح ماندگار

صفحه تنظیم بارکد در نرم افزار حسابداری  مسبح ماندگار

 

در عملیات هایی جداگانه امکان مدیریت کلی سنگ های خودمان که دست مخراجکار بوده فراهم بوده و وضعیت معیوب و سالم بودن آنها مشخص می شود. همچنین در سه عملیات متفاوت امکان دریافت سنگ کلی از مشتری و استفاده از آن در عملیات مخراجکاری و سپس برگشت سنگ های سالم و اعلام سنگ های معیوب فراهم است. در دفاتر ویژه ای که وجود دارد امکان ردیابی وضعیت سنگ های وزنی و تعدادی مشتری و سنگ های بارخونه خودمان به سرعت و دقت کافی وجود دارد.

نمایی از فرایندهای مخراجکاران در برنامه مسبح ماندگار

نمایی از فرایندهای مخراجکاران در نرم افزار حسابداری  نام مسبح ماندگار

 

گزارشات متنوعی در بخش گزارشات مخراجکاری نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا وجود دارد که همه نیازهای کاری مخراجکاران محترم را پاسخ می دهد و کار محاسبات پیچیده و زیاد آنها را آسان می کند. در کنار این گزارشات دفتر مستقلی تحت عنوان “موجودی اجناس مشتریان نزد ما” تهیه شده است که به سرعت و دقت کامل وضعیت اجناس مشتریان را با تصویر یا بدون تصویر، مشخص و کنترل می کند.

 

صفحه گزارشات مخراجکاران مسبح ماندگار

صفحه گزارشات مخراجکاران در نرم افزار حسابداری مخراجکاری مسبح ماندگار

 

برنامه مخصوص مخراجکاران دربرگیرنده‌ی همه خصوصیات نرم افزار حسابداری بنکداری طلا و جواهر و نرم افزار حسابداری طلا و جواهرفروشی است. این برنامه‌ی مخصوص مخراجی ها و مخراجکاران همچنین دربرگیرنده‌ی همه‌ی مواردی‌ست که در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا و جواهرات آورده شده است. همانطور که در بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت گفته شده است، در برنامه حسابداری مخراجکاری طلا و جواهر مسبح ماندگار گزارشات کامل و متنوعی به همراه دفاتر حسابداری مربوط به هر یک از سرفصل های اشخاص، بانک، صندوق، انواع طلا، جواهر، پلاتین، ارز، سکه، سنگ و سایر موجودی ها وجود دارد. عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار را می توان اینچنین عنوان کرد: چاپ و طراحی انواع فاکتور، امکان افزودن دفتر تخفیفات ، دفاتر فی و اجرت ، دفتر آبکاری، دفتر تعمیرات، امکان چاپ بارکد، فاکتور، شناسنامه، امکان افزودن فناوری RFID، امکان افزودن آمارگیری، امکان افزودن حساب ارزی، امکان افزودن باشگاه مشتریان، امکان افزودن پنل اس‌ام‌اس، امکان افزودن خوراک برای سایت، امکان افزودن ارتباط مستقیم با سایت، امکان افزودن ارتباط مستقیم با اپ فروش، امکان افزودن دفتر امانات و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

نحوه تهیه نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا

شما می‌توانید نرم افزار مخصوص مخراجکاری طلا و جواهر به همراه هر یک از ویژگی‌های افزودنی یا بسته‌های مکمل و مستقلی که به برنامه متصل می‌شوند را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص برنامه تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج شده است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. درنظر داشته باشید که درصورت تهیه این برنامه از دوسال پشتیبانی رایگان و امکان استفاده از آپدیت‌های جدید برنامه بهره‌مند خواهید شد. شما همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند.

 

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر ماندگار

فهرست