نرم افزار حسابداری طلا فروشی

 نرم افزار حسابداری طلا فروشی مسبح ماندگار مخصوص کنترل، مدیریت، نگهداری، خرید، فروش و تهاتر انواع طلا ، پلاتین یا نقره ، سکه ، ارز و موجودی های جانبی طراحی شده‌ است. از طریق این نرم افزار حسابداری طلافروشی، امکان انجام کلیه‌ی امور مربوط به یک فروشگاه، گالری یا موسسه طلافروشی فراهم می‌شود. در تنظیمات برنامه امکانی وجود دارد که به‌ جای انواع موجودی پلاتین، از انواع نقره جات استفاده کرد. برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که یک گالری دار در کنار خرید و فروش روزانه خود به راحتی بتواند حساب گرمی یا ارزی طلاسازان ، سنگ‌فروشان، بنکداران ، کیفی‌ها ، مخراجکاران ، آبکاران ، ریگیری ها و تعمیراتی ها را نگهداری و مدیریت کند. تجربه سال‌های حضور در بازار طلای ایران و آشنایی کامل با خواسته‌های صنف زرگری به همراه مهارت‌ها و قابلیت‌های فنی ما در آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی ، سبب شده است که نرم افزار گالری طلا قوی، ساختیافته، ساده و سریع بوده و مورد پذیرش طلا فروشان و حسابداران آنها قرار گیرد.

نرم افزار حسابداری طلا فروشی

 

شما به‌ راحتی می‌توانید با این نرم افزار علاوه‌ بر نگهداری انواع طلا ، پلاتین یا نقره ، سکه و سایر کالاهای خود، به تجزیه و تحلیل سریع اطلاعات مربوط به اجناس خود دسترسی داشته و به‌راحتی از طریق دفتر حساب هر کالا، کارت کالا و کاردکس حسابداری کالا را تهیه و ملاحظه کنید. گزارشات متنوعی وجود دارد که بر طبق استانداردهای حسابداری و نیازهای صنف زرگری و طلا فروشی ، اطلاعات جامع و پویایی را در اختیار شما یا حسابداران شما قرار می‌دهد. اطلاعات زیادی برای آشنایی بیشتر شما در نوشته‌ی برنامه‌ پایه طلا آورده شده است.

 

نرم افزار حسابداری طلافروشی مسبح ماندگار
صفحه انتخاب طلای ساده جهت فروش در برنامه حسابداری طلا فروشی مسبح ماندگار

 

پس از ثبت یک فاکتور فروش ، امکان چاپ آن فاکتور بر روی یک یا چند قالبی که خود طراحی کرده‌اید، فراهم می‌شود. قالب انتخابی را می‌شود به جای چاپ، به صورت تصویر یا PDF در آورد و آنرا برای مشتری ایمیل کرد. همچنین می‌توان پیامک تشکر خرید برای مشتری فرستاد و یا اینکه صورت خلاصه فاکتور را به وی sms زد. در برنامه حسابداری طلا فروشی ثبت یک ردیف جنس در فاکتور فروش به‌ روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق نوشتن کد، انتخاب از فهرست، استفاده از بارکد یا استفاده از RFID جنس را انتخاب کرده و در فاکتور ثبت کنید. ضمن آنکه امکان انتخاب دسته‌جمعی اجناس و ثبت آنها در فاکتور فروش نیز وجود دارد. تعداد ردیف‌های نامحدودی از انواع موجودی‌های جنسی و خدمات را می‌توان در یک فاکتور فروش وارد کرد. هنگام مرجوعی فاکتورهای فروش یا پرداخت امکان انتخاب فاکتور فروش و مرجوعی یکباره‌ی آن و یا ثبت دلخواه یک جنس در نرم افزار گالری طلا از دوره‌ی مالی جاری و یا یک دوره ‌مالی گذشته فراهم خواهد بود.

 

صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در برنامه مسبح ماندگار
صفحه انتخاب فاکتور طراحی شده جهت چاپ در نرم‌افزار حسابداری طلا فروشی مسبح ماندگار

 

هنگام ثبت فاکتور فروش و یا هر فاکتور دیگری که طرف حساب آن یک شخص است، مانده حساب قبلی ریالی، ارزی، طلایی و پلاتین قبلی شخص محاسبه شده، وضعیت تغییرات جدید بواسطه فاکتور جاری مشخص شده و مانده حساب نهایی شخص ارایه می‌شود. در نرم افزار حسابداری طلافروشی ، درصورت تائید فاکتور توسط شما، مقادیر جدید در گردش حساب شخص وارد شده و در هر لحظه امکان مشاهده‌ی سریع مانده‌حساب‌های اجرتی و گرمی به همراه راس مانده‌ بدهی و طلب شخص و اشخاص فراهم می‌‌شود. در این برنامه شما می‌توانید هر وقت که اراده کردید، قیمت روز طلا را وارد کنید و از این قیمت در محاسبات بعدی استفاده کنید. هنگام ثبت فاکتورها و گزارشات این قیمت به صورت پیش‌فرض نمایش داده شده و امکان تغییر آن توسط شما و فروشندگان گالری شما نیز وجود دارد.

 

صفحه ثبت قیمت روز طلا در نرم افزار حسابداری طلافروشی مسبح ماندگار
صفحه ثبت قیمت روز طلا در نرم افزار طلافروشی مسبح ماندگار

 

در برنامه حسابداری طلا فروشی ، عملیات خزانه داری در همه بسته های آن موجود است. ثبت و کنترل چک های شخصی و چک های دیگران به همراه کنترل سریع عملیات خزانه داری به بهترین وجه ممکن صورت می گیرد. در دفتر حساب حساب های بانکی، دفتر حساب صندوق ها، دفتر حساب اسناد دریافتنی و دفتر حساب اسناد پرداختنی  ریز گردش عملیات خزانه داری تهیه و توسط نرم افزار گالری طلا قابل ارایه به شما می شود. همچنین انجام عملیات مختلف مربوط به ثبت درآمدهای نقدی یا جنسی و ثبت هزینه های نقدی یا جنسی به روش های متفاوت ثبت شده و در نهایت دفتر حساب درآمد یا دفتر حساب هزینه، به تفکیک شرح عنوان هریک، جزئیات گردش حساب چهارگانه ریالی / طلایی / پلاتین / ارزی مربوط به این عناوین و یا جزئیات گردش ترکیبی این حساب ها تحت عنوان حساب ارزش دفتری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

گزینه های هزینه و درآمد و خزانه داری در مسبح ماندگار
گزینه های هزینه و درآمد و خزانه داری در نرم افزار حسابداری طلا فروشی مسبح ماندگار

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه بخش درباره مسبح ، معرفی نرم افزار پایه مسبح ، بخش نحوه کارکرد برنامه ، قسمت معرفی گزارشات و دفاتر و صفحه اعلام مزیت‌ها و امکانات برنامه در سایت را ملاحظه فرمائید.  عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار حسابداری طلا فروشی عبارتست از: امکان تک‌فروشی ، امکان طراحی فاکتور، چاپ و طراحی بارکد، امکان افزدون استفاده از تکنولوژی RFID، امکان افزودن ویژگی آمارگیری، تعمیرات، امکان افزودن ویژگی دفتر اقساط ، امکان افزودن ویژگی ارسال پیامک، امکان ارسال ایمیل، و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه ویژه فرایندهای مربوط به معاملات نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح ماندگار
صفحه مخصوص فرایندهای مربوط به معاملات نرم افزار حسابداری طلافروشی مسبح ماندگار

 

نحوه‌ی تهیه نرم افزار حسابداری طلا فروشی

شما می‌توانید نرم افزار ویژه طلا فروشی ( گالری طلا ) به همراه هر یک از ویژگی‌های افزودنی یا بسته‌های مکمل و مستقلی که به برنامه متصل می‌شوند را از طریق فروشگاه انتخاب کرده و سفارش دهید. قیمت خالص نرم افزار حسابداری طلافروشی تک کاربره، بدون ویژگی‌های افزودنی و بسته‌های مکمل در پائین همین صفحه درج شده است. برای ملاحظه قیمت شبکه کلید انتخاب گزینه‌ها را در زیر قیمت تک‌کاربره فشار دهید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا به عنوان تولیدکننده‌ی این محصول همواره پشتیبان حقوقی این برنامه بوده و برنامه را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با برنامه حسابداری طلا فروشی مسبح ماندگار بخش های مختلف موجود در شناسنامه نرم افزار از بخش منوی سایت را ملاحظه فرمائید. همچنین نوشته های بخش معرفی کامل برنامه را بخوانید تا قبل از خرید برنامه به آشنایی کامل و مناسبی با آن دست یابید.

 

 

 

نرم افزار حسابداری طلا ، نقره ، پلاتین ، سنگ ، سکه ، ارز و جواهر فروشی ، بنکداری و طلاسازی

فهرست