نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

درباره ما و نرم افزار طلا

شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود در زمینه آنالیز، طراحی و برنامه نویسی نرم افزار حسابداری مخصوص صف طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار را آغاز کرده است. از پی گذشت سال‌ها، این نرم‌افزار طلا فروشی و طلا سازی به مرور زمان و با دریافت واکنش‌ها، پیشنهادات و انتقادات مشتریان و پدیدآمدن ابزارهای نوین، به گونه‌ای پیشرفت کرده که هم‌اینک یکی از بهترین، راحت‌ترین و کامل‌ترین برنامه های مرتبط با حسابداری صنف طلا و جواهر و اصناف اقماری آن شده است.

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | نرم افزار طلا فروشی | نرم افزار طلا سازی

نمایی از صفحه موجودی جنسی نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار – مخصوص حسابداری زرگری

 

فعالان حوزه طلا ، پلاتین ، نقره ، ساعت ، سکه و ارز ضمن آنکه به سیستمی مدرن جهت نگهداری و مدیریت کالا و حساب های خویش نیاز دارند؛ به دلیل نوع خاص حسابداری مخصوص زرگری، داشتن یک سیستم جامع هوشمند که بر اساس روابط و ضوابط این صنف بنا شده باشد را نیاز دوچندان خویش می دانند. نگهداری و مدیریت حساب های مختلف صنف زرگری و اصناف اقماری آن  از روشها، تعاریف و عرف های مخصوصی پیروی می کند که در سایر اصناف و گروه های مالی وجود ندارد. برای یک طلافروش چیزی که مهم است این است که در حساب ابتدای دوره خود چند گرم طلا  داشته و در حساب پایان دوره خود این طلا به چه مقداری افزایش یا کاهش داشته است. این تمایل، ضمن آنکه بحث ها و الگوریتم های پیچیده حسابداری تعدیل و حساب ارزش دفتری را بوجود آورده است، سبب خاص شذن نوع گزارشات و نمودارهای نرم افزار طلا فروشی شده است.

برنامه طلا و جواهر فروشی | نرم‌افزار طلا | نرم افزار جواهر

 

از سال ۱۳۷۸ تا کنون انواع نرم افزارهای مختلف مرتبط با اقشار گوناگون این صنف طراحی، تولید و روانه بازار شده است. حسابداران زیادی با یادگرفتن روش ها و مهارت های کار با این برنامه ها، موفق به جذب در بازارهای کار مرتبط با مغازه های طلا فروشی ، موسسات و کارگاه های طلا و جواهر شده و در کسب و کار خویش به موفقیت های چشمگیری رسیده اند. یادگیری نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار و سایر نرم‌افزارهای مسبح با توجه به آموزش‌های ارایه‌شده، کار چندان پیچیده‌ای نیست.

صاحبان مغازه ها و موسسات نیز ضمن اطمینان خاطر نسبت به وضعیت نگهداری، امنیت و محاسبات روتین حساب های خود، با استفاده از ابزارها و روش های نوین ارایه شده در نرم افزار طلا فروشی ، سرعت و دقت کاری خویش را صد چندان کرده اند. ما نیز طی این مدت، ضمن به روز رسانی و مستحکم سازی ساختار برنامه، خود را با پیشرفت فناوری های نوین هماهنگ کرده‌ و موفق به تنظیم و طراحی نگارش هشت نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار شده‌ایم.

خاستگاه نام برنامه طلا

نام و نماد برنامه ما خیلی خاص است. همیشه نام‌گذاری سخت است اما وقتی ما می‌خواستیم شروع به فعالیت کنیم، کار اصلی خود را متمرکز بر مدیریت‌کردن سیستم‌های حسابرسی و حسابداری و تهیه برنامه‌ های مختلف حسابداری برای اقشار مختلف کرده بودیم. هنگام شروع کار نرم‌افزار طلا نام مسبح را از جمله مدیریت سیستم های بهینه حسابرسی گرفتیم. هر چند در نام گذاری به تکرار این واژه در کتاب مقدس نیز توجه داشتیم. در فرهنگ فارسی معین برای مسبح معنی تسبیح کننده آورده شده است. در فرهنگ گرانقدر دهخدا این توضیحات در ارتباط با معنی مسبح نوشته شده است :

مسبح. [ م ُ س َب ْ ب ِ ] (ع ص ) نعت فاعلی از مصدر تسبیح. رجوع به تسبیح شود. سبحان اﷲگوینده. (آنندراج ) (اقرب الموارد). تسبیح گوی.تسبیح کننده. || مصلی و نمازگزارنده. (اقرب الموارد). || به پاکی یاد کننده و صفت کننده خدای را. (آنندراج ) (اقرب الموارد) :
ماه و خورشید و کوکبان فلک
آتش و آب و خاک و باد صبا
همه جمله مسبحان تواند
ما ندانیم و نشنویم آوا.

(منسوب به عنصری ).  نرم افزار طلا 

بره و مرغ را بدان ره کش
که به انسان رسند در مقدار
جز بدین ظلم باشد ار بکشد
بی نمازی مسبحی را زار.

سنائی.

حکمت کشتن چه بود آخر بگو
تا مسبح گردم آن را موبمو.

مولوی (مثنوی ). نرم افزار طلا فروشی

– مسبحان ملاء أعلی ؛ تسبیح کنندگان گروه برتر، واین کنایت است از فرشتگان. (غیاث ) (آنندراج ).


مسبح. [ م ُ س َب ْ ب َ ] (ع ص ) نعت مفعولی از مصدر تسبیح. رجوع به تسبیح شود. || کساء مسبح ؛ گلیم محکم و قوی. (اقرب الموارد).

اولین نسخه از تصویر مربوط به نرم افزار حسابداری طلافروشی مسبح

قدیمی ترین لوگوی برنامه طلا

عمده ترین شهرت برنامه مسبح تمام عیار

در طی سال‌های فعالیت ما، بازار طلا و جواهر شهرهای بزرگ ایران به خوبی با نام ما آشناست. در این بین عمده ترین دلیل شهرت ما تمرکز کافی و دقت کامل بر تنظیم و مدیریت جواهرات است. ما در کنار حسابداری طلا فروشی ، طلا سازی ، بنکداری طلا و عملیات مخراجکاری به‌صورتی خاص اطلاعات مربوط به جواهرات شما را مدیریت، کنترل و نگهداری می‌کنیم و همین مساله باعث شهرت برنامه ما در بازار طلا و جواهر ایران شده است.

قوانین و مقررات و سیاست پشتیبانی ما

  • مشتریانی که نگارش‌های پیشین نرم افزار مسبح تمام عیار را دارند بایستی طی بازه‌ی زمانی ارایه شده از سوی شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا، نسبت به آپگرید برنامه خود اقدام کنند تا مشمول پشتیبانی و قبول سفارشات شوند.
  • خریداران نرم‌افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار بایستی دست‌کم هر هفته یکبار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان گرفته و بر روی سی‌دی، فلش یا هاردهای جانبی نگهداری کنند تا درصورت خراب‌شدن کامپیوتر امکان بازیابی و دسترسی به اطلاعات قبلی فراهم باشد. عدم رعایت این موضوع، هیچ مسوولیتی نسبت به بازگشت اطلاعات، بر عهده شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا نخواهد گذاشت.
  • کاربرانی که وارد سایت مسبح تمام عیار می‌شوند بایستی از هرگونه هرزه‌نگاری در قسمت ارایه نظر خودداری کنند.
  • هنگام دریافت فایل‌های مرتبط با برنامه، بایستی درسایت رسمی شرکت به نشانی eshraghrayaneh.ir ثبت‌نام کرده و ضمن واردکردن اطلاعات و مشخصات صحیح و تائیدکردن اطلاعات ورودی توسط ایمیل، اقدام به دریافت فایل نمائید.
  • اطلاعاتی که در برنامه مسبح تمام عیار ثبت می‌کنید، می‌تواند فقط با قفل سخت‌افزاری خودتان قابل مشاهده باشد. این باعث بالارفتن سطح امنیت اطلاعاتی شما و حفظ حریم شخصی و کاری شما می‌شود.
  • هنگام ورود به سایت نرم افزار طلا و جواهر مسبح تمام عیار، هیچ‌گونه اطلاعات اساسی و خصوصی از شما دریافت نمی‌شود.
فهرست