خانه / ویژه محصولات و فعالیت‌های شرکت اشراق رایانه / نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ | برنامه حسابداری فروشگاهی یا شرکتی | شرکت اشراق رایانه

نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ | برنامه حسابداری فروشگاهی یا شرکتی | شرکت اشراق رایانه

نرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی مکانیزه فروغ، برنامه‌ای مبتنی بر سیستم حسابداری دوبل است که ردیف‌های اسناد آن با سرفصل‌های کل، معین، تفصیلی، مرکز هزینه و پروژه تکمیل می‌شوند. گزارشات رسمی حسابداری در محیطی ویژه تشکیل و ارایه می‌شوند.

برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که امکان اضافه‌کردن حساب ارزی به حساب اشخاص، سهامداران، فاکتورهای معاملات، صندوق‌ها، بانک‌ها، هزینه‌ها و درآمدها وجود دارد. همچنین می‌توان دو حساب دیگر با عناوین مقداری یک و مقداری دو نیز به حساب اشخاص اضافه کرده و بدهکاری و بستانکاری آنها را محاسبه نمود. وجود این فرایندها و امکان انتخاب سرفصل‌های پیش‌فرض حسابداری؛ امکان استفاده‌ی عمومی و اختصاصی از برنامه را فراهم کرده‌است.

کلیه‌ی عملیات خرید، فروش، مرجوعی، تبدیل حساب اشخاص، تخفیف ته‌مانده‌های حساب اشخاص، تقسیط بدهی، تولید، اموال، انبار، عملیات سهام‌داری، عملیات هزینه و درآمد، عملیات خزانه‌داری و .. به‌صورت کاملا اتوماتیک انجام شده، سند حسابداری پیش‌فرض  آنها تنظیم شده و جدای از دفاتر رسمی حسابداری؛ دفاتر آنلاین حساب اشخاص، سهامداران، صندوق‌ها، بانک‌ها، درآمدها، هزینه‌ها، خدمات پرداختی و خدمات دریافتی در هر لحظه دراختیار استفاده‌کننده قرار می‌گیرد.

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ فروشگاهی چند انباره

این برنامه، جهت مدیریت کالاها در انبارهای مختلف طراحی و برنامه‌نویسی شده‌است. این نرم‌افزار کلیه‌ی عملیات حسابداری دوبل را به‌صورت کاملا اتوماتیک انجام داده و علاوه بر گزارشات اتوماتیک، امکان چاپ اسناد رسمی حسابداری را نیز فراهم می‌سازد. قیمت پایه این نرم افزار حسابداری فروشگاهی، ۵۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ فروشگاهی تک انباره

این برنامه، مدیریت کالاها در یک انبار که همان فروشگاه شما می‌باشد را به‌صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌دهد. این نرم‌افزار کلیه‌ی عملیات حسابداری دوبل را به‌صورت کاملا اتوماتیک انجام داده و علاوه بر گزارشات اتوماتیک، امکان چاپ اسناد رسمی حسابداری را نیز فراهم می‌سازد.  قیمت پایه این نرم افزار حسابداری فروشگاهی، ۴۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ شرکتی چند انباره

این برنامه، جهت مدیریت کالاها در انبارهای مختلف طراحی و برنامه‌نویسی شده‌است. این نرم‌افزار کلیه‌ی عملیات حسابداری دوبل را انجام داده و امکان تغییر سرفصل‌های حسابداری، تغییر اسناد، دایم‌کردن اسناد حسابداری، تهیه‌ی کاربرگ و اسناد اختتامیه را در کنار سایر گزارشات اتوماتیک در اختیار استفاده‌کننده قرار می‌دهد. قیمت پایه این نرم افزار حسابداری شرکتی، ۷۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ شرکتی تک انباره

این برنامه، مدیریت کالاها در یک انبار که همان دفتر شما می‌باشد را انجام می‌دهد. این نرم‌افزار کلیه‌ی عملیات حسابداری دوبل را انجام داده و امکان تغییر سرفصل‌های حسابداری، تغییر اسناد، دایم‌کردن اسناد حسابداری، تهیه‌ی کاربرگ و اسناد اختتامیه را در کنار سایر گزارشات اتوماتیک در اختیار استفاده‌کننده قرار می‌دهد. قیمت پایه این نرم افزار حسابداری شرکتی، ۶۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ فروشگاهی خدماتی (بی‌انبار)

این برنامه، برای فروشگاه‌هایی طراحی شده‌است که کاردکس کالا و کارت انبار ندارند و موجودی‌جنسی غیرقابل‌کنترلی دارند. با این برنامه، سند فرایندهای مختلف نرم‌افزار، براساس سیستم حسابداری موقت، به بخش حسابداری منتقل می‌شوند. قیمت پایه این نرم افزار حسابداری فروشگاهی، ۳۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ شرکتی خدماتی (بی‌انبار)

این برنامه، برای شرکت‌هایی طراحی شده‌است که کاردکس کالا و کارت انبار نداشته و موجودی‌جنسی غیرقابل‌کنترلی دارند. با این برنامه، سند فرایندهای مختلف نرم‌افزار، براساس سیستم حسابداری موقت، به بخش حسابداری منتقل می‌شود. قیمت پایه این نرم افزار حسابداری شرکتی، ۵۰۰ هزار تومان بوده و یکسال پشتیبانی رایگان دارد. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ ویژه‌ی حسابداران

این برنامه‌ی بسیار ارزان، مخصوص حسابداران و فاقد بخش‌های اتوماتیک برنامه‌ی حسابداری فروغ است. حسابداران می‌توانند اسناد دوبل خود را به‌صورت پیش‌نویس (تراز یا ناتراز)، موقت و دایم در سیستم ثبت کرده و امکان چاپ رسمی اسناد، اخذ گزارسات رسمی حسابداری و تهیه‌ی دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه‌ را برای خویش فراهم سازند. قیمت پایه‌ی این نرم‌افزار حسابداری، ۲۰۰ هزارتومان است. (ثبت سفارش خرید)

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ ویژه‌ی پیمانکاران

در نرم‌افزار حسابداری فروغ ویژه پیمانکاری، بخشی تحت عنوان تولید وجود دارد که مجموعه‌ی پروژه‌های مرتبط با پیمانکاران را کنترل و مدیریت می‌کند. پیمانکار به راحتی می‌تواند پروژه خود را تعریف کرده، موارد مصرفی در کار، موارد ارسالی و ساخته‌شده را مشخص کرده، حقوق کارگران و خدمات دهندگان را ثبت نماید. همچنین فرم‌هایی در برنامه جهت تولید، فروش و گزارش‌گیری از خرپا و تیرچه وجود دارد که به‌صورت رایگان در پکیج برنامه‌ی مخصوص پیمانکاری ارایه می‌شود. این نرم‌افزار می‌تواند به انتخاب مشتری، چندانباره یا تک‌انباره باشد. همچنین می‌تواند از خصوصیات شرکتی یا فروشگاهی استفاده کند. به همین دلیل قیمت نهایی این نرم‌افزار بستگی به نوع نرم‌افزار پایه دارد. قیمت مخصوص موارد پیمانکاری ۵۰۰ هزارتومان است که به قیمت پایه‌ی نرم‌افزار اضافه می‌شود.

 نرم افزار حسابداری مکانیزه فروغ ویژه‌ی تولید

در نرم‌افزار حسابداری فروغ ویژه تولید، بخشی تحت عنوان تولید ویژه وجود دارد که با استفاده از آن، امکان تولید کالاهایی که مواد تشکیل‌دهنده‌ی آنها مهم است، بوجود می‌آید. به فهرست مواد یا کالاهای ساخت‌یافته‌ی کالای تولیدی، خدمات دریافتی در کار نیز اضافه می‌شود. در نهایت و پس از تولید کالا، ضمن دردسترس بودن همیشگی مواد تشکیل‌دهنده‌ی کالای تولیدی، امکان فروش آن نیز فراهم می‌شود. به‌طور مثال بلور فروشانی که در اجناس‌شان، ساعت یا کریستال دارند و کارت آن برای‌شان مهم است می‌توانند به‌راحتی از این برنامه استفاده کنند. همچنین بخش دیگری تحت عنوان بازیافت ضایعات وجود دارد که کالای ساخت‌یافته را تجزیه‌کرده و مواد تشکیل‌دهنده به موجودی جنسی باز می‌گرند. این نرم‌افزار می‌تواند به انتخاب مشتری، چندانباره یا تک‌انباره باشد. همچنین می‌تواند از خصوصیات شرکتی یا فروشگاهی استفاده کند. به همین دلیل قیمت نهایی این نرم‌افزار بستگی به نوع نرم‌افزار پایه دارد. قیمت مخصوص موارد تولید ۵۰۰ هزارتومان است که به قیمت پایه‌ی نرم‌افزار اضافه می‌شود.

 

چک کنید

ویژگی های افزودنی به نرم افزار حسابداری طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار

ویژگی‌های قابل افزودن به نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار دارای ویژگی‌های متعددی‌ست که در چارچوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *