نرم افزار حسابداری طلا سازی با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری طلا سازی

نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار دو نوع تولید و سازندگی طلا را پشتیبانی می کند. در حالت پیشرفته کلیه مراحل تولید قطعات، تخصیص قطعات به کارها، تنظیم دیفالت ها و تنظیم سفارشات مشتریان براساس دیفالت، کار یا قطعه صورت می گیرد. در حالت عادی اما کسر استاندارد کارها مشخص شده و عملیات تولید طلا برحسب کارهای ارسالی به خط، هزینه های انجام شده، کارهای تولید شده و کارهای مانده انجام می پذیرد.

 

 نرم افزار حسابداری طلا سازی
صفحه مخصوص گزینه های تولید در نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار

 

نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار که مخصوص سازندگان طلا، کارخانه داران و تولیدکنندگان طلا و پلاتین است، بر دو بستر نرم افزار حسابداری طلا و جواهر یا نرم افزار حسابداری طلا پیاده سازی می شود. این پیاده سازی بستگی به نوع کار شما دارد که آیا در کار خرید و فروش جواهر و مخراجکاری آن نیز هستید یا خیر. در این برنامه عملیات تولید موم و تولید طلا با جزئیات بسیار و دقت فراوان پیاده سازی شده است.

 

صفحه تنظیم دیفالت های قطعات یک کار در نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار
صفحه تنظیم دیفالت های قطعات یک کار در نرم افزار حسابداری تولید موم ، تولید طلا ، کارگاه و کارخانه داری  مسبح تمام عیار

 

پس از تنظیم قطعات و تنظیم دقیق مراحل کار اعم از تاریخ شروع و انجام طراحی، چاپ سه بعدی، ساخت نقره، قالب گیری و کنترل نهایی برای هر یک از قطعات و پس از تنظیم دقیق دیفالت های قطعات، به مرحله تنظیم سفارش مشتریان می رسیم. در این مرحله امکان انتخاب کار دلخواه، قطعه دلخواه یا دیفالت دلخواه فراهم است. پس از ثبت همه سفارشات یک مشتری وضعیت مراحل تولید سوال شده و ثبت می شود. پس از دسته بندی سفارش دریافتی، امکان اخذ گزارشات متنوع از سفارشات مشتریان فراهم می شود.

 

صفحه دریافت سفارش مشتری جهت تولید از نرم افزار حسابداری طلا سازی مسبح تمام عیار
صفحه دریافت سفارش مشتری جهت تولید از نرم افزار حسابداری  تولید موم و کارگاه طلا و جواهر مسبح تمام عیار

 

در مرحله نهایی طلا سازی بایستی عملیات تولید کار ثبت شود. در این بخش همه پارامترهای درگیر تولید مطابق شکل زیر تنظیم شده و وضعیت کلیه اجناس ارسال شده، اجناس تهیه شده ، خدمات و هزینه های تولید و ناقصی های خط تولید مشخص می شود. کسرهای استاندارد و فیزیکی تولید مشخص شده و در گزارشات حسابداری ارایه می گردند. موجودی خطوط تولید در همه‌ مراحل اعم از بسابکاری، ذوب و مخراجکاری کنترل شده و امکان پرداخت یا فروش آنها در زمان‌های گوناگون فراهم می‌باشد.

 

صفحه تولید کار در برنامه مسبح تمام عیار
صفحه تولید کار در نرم افزار حسابداری ساخت طلا و تولید موم با نام برنامه مسبح تمام عیار

 

عمده‌ترین خصوصیات این نرم‌افزار عبارتست از: ثبت و تعریف قالب‌های موم و قطعات، ایجاد خط تولید و طراحی موم، تعریف موم و رنگ کارهای مختلف، ایجاد خط تولید ذوب، ریخته‌گری، بسابکاری، پرداخت‌کاری و ..، محاسبه‌ی کسر تولید، فاکتور بنکداری و تک‌فروشی و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

 

صفحه مخصوص گزارشات تولید و سفارشات برنامه مسبح تمام عیار
صفحه مخصوص گزارشات تولید و سفارشات در برنامه مخصوص کارگاه و ساخت طلا با نام مسبح تمام عیار

 

قیمت پایه نرم افزار حسابداری تولید طلا و جواهر با پشتیبانی یکساله ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان است. همچنین قیمت پایه نرم افزار حسابداری تولید طلا با پشتیبانی یکساله ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. شما می‌توانید هر یک از ویژگی‌هایی را که دوست داشتید از این بخش انتخاب کنید تا به نرم افزار مخصوص طلا سازی شما اضافه شود. برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید (پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه به عنوان سازنده این برنامه، پاسخ‌گوی سوالات شما بوده و همواره طبق اصول و قواعد کار، برنامه را پشتیبانی می‌کند.

 

اگر می‌خواهید آشنایی بیشتری با نرم افزار حسابداری تولید موم و طلای مسبح تمام عیار داشته باشید، به لینک‌های زیر سر بزنید:

 

چک کنید

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا با نام مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری مخراج‌کاری طلا

نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا برنامه‌ای مخصوص مخراجکاران طلا و پلاتین است. در این نرم افزار کلیه فرایندهایی که در مخراجکاری ها صورت می گیرد، برنامه ریزی و ثبت می شود. عمده‌ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری مخراجکاری طلا عبارتست از: ثبت پرونده‌ی عملیات مخراجی برای مشتریان، دریافت پایه و سنگ امانت، امکان فاکتور نمودن پایه وسنگ، تولید دفتر شکل/عکس مخراجی برای کنترل، ثبت فاکتور آبکاری و مخراجکاری، ثبت عملیات مخراجکاری و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *