نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار

نرم افزار حسابداری دوبل

نرم‌افزار حسابداری حرفه‌ای برای حسابداران حرفه‌ای

نرم افزار حسابداری حساب‌سافت برنامه‌ای است که امکان ثبت دستی اسناد مختلف حسابداری را بر اساس سرفصل‌های قابل تعریف کل، معین و تفصیلی فراهم می‌کند. تنظیم اسناد و دفاتر رسمی حسابداری به همراه گزارشات رسمی اعم از تراز آزمایشی، سند خلاصه، ترازنامه، حساب عملکرد سود و زیان و .. از طریق این نرم افزار به سادگی میسر می‌شود.

√ پایگاه قدرتمند SqlServer
√ امکان طراحی و تنظیم دلخواه
√ چاپ دفاتر و اسناد رسمی

√ محصولی از یک شرکت معتبر
√ مبتنی بر حسابداری دوبل رسمی
√ آسان، مدرن و دقیق

√ قیمت ارزان، فقط ۴۰۰ هزار تومان
√ دو سال پشتیبانی و راهنمایی
√ ثبت دلخواه دفاتر مالی به تعداد نامحدود

نرم افزار مستطاب حسابداری دوبل

برای داشتن این برنامه ارزشمند همین الان با ما تماس بگیرید و مالک نرم افزار مخصوص حسابداری شوید

۰۲۱-۸۸۹۱۳۰۷۸ | ۰۹۱۲-۲۰۰۲۸۱۹ | ۰۹۱۲-۲۰۶۴۶۱۷

کارکرد برنامه چگونه است

نگاهی اجمالی به امکانات و نحوه کارکرد برنامه حسابداری حساب‌سافت

این برنامه مبتنی بر حسابداری دوبل است و حسابداران می توانند در سه سطح کل، معین و تفصیلی ضمن تعریف دلخواه سرفصل های حسابداری یا استفاده از سرفصل های پیش فرض به تنظیم سریع اسناد خویش مشغول شوند. اسناد حسابداری در سه سطح پیش نویس، موقت و دایم تنظیم می شوند و امکان چاپ رسمی این اسناد وجود دارد. اگر ستون های سند حسابداری تراز نباشد، سند مربوطه به صورت غیرتراز ثبت شده و امکان انتخاب نمایش یا عدم نمایش این آرتیکل ها در مانده حساب سرفصل ها و در سایر دفاتر و گزارشات حسابداری وجود دارد.

برنامه به گونه ای تنظیم شده است که امکان تنظیم سند افتتاحیه از روی اطلاعات سند اختتامیه یک دوره مالی وجود دارد. برای هر یک از سرفصل ها علاوه بر سطوح کل، معین و تفصیلی؛ مرکز هزینه و پروژه نیز قابل تعریف است و مانده حساب این سرفصل ها نیز در گزارشات حسابداری به راحتی به دست می آید. در برنامه گزارشات متنوعی وجود دارد. در بخش گزارشات جامع حسابداری؛ تراز آزمایشی ۸ یا ۶ یا ۴ ستونی به سرعت تشکیل می شود. سند خلاصه حسابداری، ترازنامه دوره عملکرد، حساب عملکرد سود و زیان و تراز افتتاحیه از دیگر اقلامی است که به سرعت در این بخش در اختیار شما قرار می گیرد. در بخش دفاتر حسابداری؛ دفتر کل ، دفتر معین، دفتر تفصیلی، دفتر مرکز هزینه ، دفتر پروژه و دفتر روزنامه به سرعت و پس از انتخاب سرفصل ها تشکیل می شوند. به صورت آنلاین مانده حساب در گردش هر کدام از این سرفصل ها نیز به سرعت و به راحتی در معرض دید شما قرار گرفته و امکان چاپ حالت رسمی آن بوجود می آید. در یک گزارش ویژه جمع کل بدهکاری و بستانکاری و مانده هر یک از سرفصل ها در یک فهرست واحد در اختیار شما قرار میگیرد. مانده حساب معین در کل ، مانده حساب تفصیلی در کل ، مانده حساب تفصیلی در معین و مانده حساب مستقل تفصیلی ها از دیگر گزارشاتی است که شما می توانید داشته باشید. گردش و مانده حساب هر تفصیلی، پروژه یا مرکز هزینه به همراه گزارش نهایی سند کاربرگ از دیگر امکانات این نرم افزار به شمار می آید.

برنامه به گونه ای تنظیم شده است که امکان تنظیم و کنترل همزمان چندین دفتر مالی وجود دارد. امکان بازیابی اطلاعات و تهیه نسخ پشتیبان به همراه کنترل وضعیت کارکرد کاربران سیستم از دیگر امکانات این نرم افزار است.

کار با این نرم افزار بسیار راحت است و یک حسابداری حرفه ای که درس حسابداری خوانده باشد و با نحوه کارکرد حسابداری دوبل آشنا باشد از کارکردن با این برنامه بسیار لذت خواهد برد. برای داشتن این برنامه درنگ نکرده و همین الان با ما تماس بگیرید.

نرم افزار حسابداری دوبل
برای آشنایی کامل با جزئیات برنامه به سایت

نرم افزار حسابداری دوبل حساب سافت

مراجعه کنید

فهرست