خانه / منتخبی از ویژگی‌های قابل افزودن به برنامه / ثبت و نگهداری فایل‌هایی که می‌خواهید به برنامه حسابداری طلا و جواهر پیوست کنید

ثبت و نگهداری فایل‌هایی که می‌خواهید به برنامه حسابداری طلا و جواهر پیوست کنید

افزوده‌شده در نگارش ۷.۰.۱۳۹۰.۰
سفارشی در نگارش ۸ و ۷

با این ویژگی امکان نگهداری کلیه‌ی فایل‌ها با فرمت‌های مختلف متنی، اجرایی، تصویری، ویدیویی و .. که مرتبط با فاکتورهای معاملات اعم از خرید، فروش، پرداخت، دریافت، پیش‌فاکتور، چک‌ها و مرجوعی‌ها و یا مربوط به بانک جامع اطلاعات هستند، فراهم می‌شود.

باتوجه به اینکه در بانک جامع اطلاعات می‌توان درباره‌ی کالاها، اشخاص و سایر تفصیلی‌ها موضوعات مختلفی را ثبت کرد، بنابراین با داشتن امکان پیوست‌کردن فایل‌های مربوط به این تفصیلی‌ها، ارزش ویژه‌گی ثبت و نگهداری فایل‌های پیوست روشن‌تر می‌شود. ذخیره، بازیابی، ویرایش،حذف و مشاهده‌ی پیوست‌ها به‌سادگی انجام می‌شود.

ضمن آنکه می‌توان به‌جای پیوست‌کردن یک فایل، نشانی آن برروی اینترنت یا کلاینتی از شبکه را ثبت و نگهداری کرد. تعداد پیوست‌ها برای هر فاکتور یا هر یادداشت در بانک جامع اطلاعات نامحدود است و همیشه رونوشتی از پیوست‌ها در یک دایرکتوری مشخص در کامپیوتر مرکزی ذخیره می‌شود که مراجعه‌ی به آرشیو این اطلاعات، به آسانی و با چند کلیک ساده ممکن می‌شود.

چک کنید

کنترل کالاهای انواع نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر با تکنولوژی RFID

با استفاده از این ویژگی امکان مدیریت، تشخیص و هویت‌بخشیدن به یک کالا براساس یک کارت کوچک رادیویی فراهم می‌‌شود. RFID تگی است که به کالاها متصل شده و توسط امواج رادیویی، از طریق سینی یا تفنگی مخصوص، شناسایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *